Aynı Anda Zayıflama, Selülit ve Sıkılaşma

VENUS LEGACY™

Venüs Legacy kısa sürede zayıflama, incelmeye yardımcı olmakla birlikte yüz uygulamalarıyla cilt gençleştirme konusunda destekleyicidir. FDA onaylı yeni teknoloji VENUS LEGACY™ ile ister yüz ister vücut bakımları yapılmaktadır.

VENUS LEGACY™ Nedir?

Venus Legacy™, 4D™ teknolojisi kullanan FDA onaylı ilk ve tek cihaz olup, Multi-Polar Radyo Frekansı (RF), Pulslu Elektro Manyetik Alanlar (PEMF) ve VariPulse™ Teknolojisi (VP) ile gerçek zamanda Termal Geri Bildirim sistemine sahiptir. Bu özellikler Venus Legacy™ cihazına güvenli ve ağrısız tedavi konusunda kabiliyet sağlamaktadır. Venus Legacy™ tedavileri bir çok cilt tipinde güvenli, ağrısız tedaviye destek olurken orta ve uzun dönemde yüz, boyun ve vücutta iyi sonuçların alınmasına yardımcı olmaktadır.

VENUS LEGACY™ avantajları nelerdir?

  • Venus Legacy™ uygulaması noninvasif, acısız ve ağrısızdır. Uygulama esnasında kişiye masaj hissi vermektedir.

  • Vari-Pulse sistemi lenf drenajı sağladığı için dolaşımı düzenler ve selülit görünümünü azaltmaya yardımcıdır.

  • Multi-Polar RF, homojen ısı dağılımı sayesinde ciltte sıkılaşma, kırışıklıklarda gözle görünür azalma ve dokuda toparlanmaya önemli ölçüde yardımcıdır.

  • Pulslu Manyetik Alanlar Teknolojisi, kolajen sentezini hızlandırarak doku toparlanmasına destekler ve fibroblast üretiminin hareketlenmesi ile uzun süreli ve kalıcı sonuçlar sağlamaya yardımcıdır.

  • Kişi analizi yapılır, tüm vücutta uygulanabilir.

VENUS LEGACY™ nasıl uygulanır?

[fusion_code]Jmx0O3Agc3R5bGU9JnF1b3Q7dGV4dC1hbGlnbjogbGVmdDsmcXVvdDsmZ3Q7Jmx0O2lmcmFtZSBzcmM9JnF1b3Q7aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvTWN5MmtIem5BbUUmcXVvdDsgd2lkdGg9JnF1b3Q7ODAwJnF1b3Q7IGhlaWdodD0mcXVvdDs1MDAmcXVvdDsgZnJhbWVib3JkZXI9JnF1b3Q7MCZxdW90OyBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49JnF1b3Q7YWxsb3dmdWxsc2NyZWVuJnF1b3Q7Jmd0OyZsdDsvaWZyYW1lJmd0OyZsdDsvcCZndDs=[/fusion_code]

Venus Legacy™ tüm vücut, bölgesel, tüm yüz ya da boyun bölgesi olarak uygulanabilir. Sarkıklık, gevşeklik, yağ azaltımı, selülit gibi sorunları çözmeyi büyük ölçüde destekler. Hamilelik, kilo alıp vermek, zamansızlıktan spor yapamamak gibi durumlarda vücut biçimlendirmeye yardımcı olur. Selülit sorunuyla baş etmenize destek olur. Venus Legacy™ estetisyen tarafından uygulanır. 5 gün arayla uygulanması öngörülür. Ancak aynı gün birkaç farklı bölgede işlem yapılabilir. Uygulama süreleri bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Yüz uygulaması 30-40 dakika, göbek 30 dakika, bacak 60 dakika, sırt 20 dakika, kol 20-40 dakika arası uygulanmaktadır. Uygulamalar vücut yapısına göre 8-10 seanslık paketler sonucunda istenilen vücut şekline ulaşılması beklenmektedir.

VENUS LEGACY™ nasıl çalışır?

Multi Polar RF ve Manyetik Puls (MP)² Teknolojileri ile yeni VariPulse™ teknolojisini kombine tek cihazda sunmaktadır.

Multi-Polar RF, farklı derinlikteki cilt tabakalarında benzersiz klinik sonuçlar veren hızlı, ağrısız ve sızısız ve homojen bir ısıtım oluşturur. Pulslu Manyetik Alanlar Teknolojisi geleneksel tıpta yıllardır kullanılmaktadır.

Vari-Pulse daha derine ulaşılmasını sağlayan ve lenf drenaj oluşturan, aynı zamanda, dolaşım sistemini uyaran ayarlanabilir pulslu vakum olanağı sağlar.

Gerçek zamanda Termal Geri bildirim hem ellerin serbest kalmasını hem de ekranda geri bildirim bilgilerinin bir grafik üzerinde görüntülenmesini sağlar. Bu özelliğiyle cihaz başlığının vücuda sürekli temasını destekler ve daha iyi sonuçların alınmasına yardımcı olur.

Patentli (MP)² teknolojisini kullanan Venus Legacy cilt üzerinde yatıştırıcı ve terapi uygulayıcı bir ısı matrisi üreten multi-polar (çok kutuplu) radyo frekansını ve Manyetik Titreşimli alanları kullanır. Multi-polar radyo frekansı ciltte, vücudun normal iyileşme tepkisini uyaran bir termal tepki yarattığı için cilt sıkılaşması, kırışıklık azalması ve selülit azalmasına yardımcı olmaktadır. Bu onarıcı tepkime cildin sıkılaşması, kırışıklıkların yumuşatılması ve selülitin azaltılması için cildi harekete geçmesine yardımcı olur.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂