VelaShape

VelaShape, daha şekilli bir görünüm elde etmek için yaygın olarak uygulanan cerrahi olmayan bir vücut şekillendirme uygulamasıdır. Selülit, aşırı yağ azaltmak ve cilt sarkmasını iyileştirmek için masaj, vakum ve ısı kullanan VelaShape, kollajen liflerinin ve adipoz dokuların bulunduğu cildin çoklu katmanlarında kontrollü bir tıbbi travmaya neden olmak için için kızılötesi ısı, bi-polar radyo frekansı ve vakum kombinasyonunu kullanır.
VelaShape ciltte özel olarak hedeflenen bir sıcaklığa ulaşarak çalışır, bu da dermisteki fibroblastların yeni kolajen üretimini arttırmasına ve yağ metabolizmasında artışa neden olur. Bu, metabolizmayı hızlandırır, lenfatik drenajı arttırır ve gerçek yağ hücrelerinin boyutunu azaltır.
Çoğu vücut şekillendirme işleminde olduğu gibi VelaShape genel kilo kaybı için uygun değildir. Aksine, diyet veya egzersize cevap vermeyen inatçı yağ ve selülit bölgelerinin şekillendirmesi için tasarlanmıştır. Görünür sonuçlar elde etmek için 4-6 seans tavsiye edilir, ardından aylık bakım uygulaması yapılır.
VelaShape Hangi Bölgelere Uygulanır?
VelaShape, aşağıdaki gibi selülit veya aşırı yağ dokusunun bulduğu birçok alanda kullanılabilir:
Üst kol
Karın
Uyluklar
Kalça
VelaShape Yararları
Etkili olmayan selülit kremlerinden ve losyonlarından bıktıysanız, VelaShape uygulamasını göz önünde bulundurmalısınız. Selülit ciddiyetine bağlı olarak, ilk randevunuzdan birkaç hafta sonra belirgin gelişmeler görmeye başlayabilirsiniz. Ek bir avantaj olarak, sonuçlar cildiniz daha sıkı ve sağlıklı hale geldikçe daha da gelişecektir. Hedeflerinize ulaştığınızda, vücut şekillendirme uygulamalarını birkaç ayda bir kolayca planlayabilirsiniz.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂