UltraShape

Beslenme, diyet ve eğzersiz, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın ve korumanın en iyi yollarından biridir. Bununla birlikte, düzenli bir şekilde yemek yiyorsanız ve düzenli egzersiz yapıyorsanız, ancak inatçı yağları azaltamıyorsanız, cerrahi olmayan yağ azaltma sistemi olan UltraShape uygulamasınden yararlanabilirsiniz. İnvazif önlemlere gerek olmadan hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde mükemmel sonuçlar sunan uygulama, FDA onaylı olmasının yanı sıra sıkıntılı alanlarda dayanıklı yağ dokusu için sizin çözümünüz olabilir.
UltraShape Nasıl Çalışır?
Ultrashape inatçı yağları çevreleyen dokuya zarar vermeden hedeflenen yağ hücrelerini yok etmek için ultrason teknolojisini kullanmaktadır. Ultrason enerjisi, yağ hücrelerine parçalanıncaya kadar enerji verir ve ardından vücudunuz parçalanan yağ hücrelerini doğal metabolik işlemler yoluyla atar. UltraShape, güvenli, etkili ve konforlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve yan etkileri minimum düzeydedir. Uygulama edilen bölgede birkaç saat içinde kaybolması gereken bir miktar şişlik yaşayabilirsiniz. Uygulamaden hemen sonra normal aktivitelere dönebileceksiniz. UltraShape uygulamasının diğer avantajları şunlardır:
İyileşme süresi yok
Ağrısız
İki hafta kadar kısa bir sürede hızlı sonuçlar
Cerrahi olmayan vücut şekillendirme
Hedeflenen alandaki yağları azaltma
Kilonuzu koruduğunuz sürece kalıcı sonuçlar
UltraShape uygulaması sonrası birçok insan ölçülebilir yağ azalması yaşar, çoğu sadece üç seanstan sonra uygulama edilen bölgede %32’lik bir azalma görür. Bu tekniğin diğer faydaları, daha kısa bir uygulama süresi, işlem boyunca daha fazla kontrol ve hassasiyeti içerir.
İşlem Süresi – Uygulama edilen alanın büyüklüğüne bağlı olarak 1-2 saate kadar sürebilir. Genellikle her 2 ile 4 haftada bir gerçekleştirilen 3 seans önerilmektedir.
Sonuçlar – Sonuçlar uygulamanızdan birkaç hafta sonra görülebilir ve yaklaşık iki hafta sonra iyileşme görmeye başlayabilirsiniz.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂