Havalar ısınıp da deniz mevsimi yaklaştıkça fazla kilolar, selülitler ve vücudunuzun sarkmış bölgeleri yazı neşeyle karşılamanıza engel olabilir. Ancak merkezimizde sunduğumuz birçok farklı zayıflama hizmetiyle siz de plajlara fit görünümünüzle adım atabilir, üstelik bunu yaparken selülitlerinizi kontrol altına alıp sarkıntılarınızdan da kurtulabilirsiniz.

Nasıl mı?

Elbette Venüs Legacy ile…

Venüs Legacy özellikle hızlı zayıflama, selülitlerle başa çıkma ve sıkılaşma için vücudun pek çok farklı bölgesinde kullanılabilen ve yüzde uygulandığında da gençleşme etkileri gösteren bir cihazdır. Multi-Polar Radyo Frekansı (RF), Pulslu Elektro Manyetik Alanlar (PEMF) ve VariPulse (VP) gibi farklı teknolojileri tek bir cihazda toplayan Venüs Legacy, aynı zamanda 4D teknolojisini kullanan ilk ve tek cihaz olma özelliğine de sahiptir. Cihazın bünyesinde topladığı her teknolojinin farklı bir işlevi vardır. Multi Polar RF ile sıkılaşma ve toparlanma; VariPulse ile selülit görünümünde azalma ve Pulslu Elektro Manyetik Alanlar ile doku toparlanması sağlayarak ve kalıcı sonuçları garanti altına alabilirsiniz. Üstelik Venüs Legacy uygulaması sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmez, tersine bir masaj hissiyle tüm seansı geçirebilirsiniz. Her yaş ve cilt tipinde insan için uygun olan bu uygulamanın süresi de vücutta uygulandığı bölgeye göre farklılık göstermektedir; göbek bölgesi yalnızca 30 dakikada bitirilebilirken bacak için uygun süre 60 dakika, sırt için 20 dakika ve kol için 20-40 dakikadır. Elbette tüm bu süreler uygulama yapılan vücut tipine göre farklılık gösterebilmektedir. Uygun görülen seans aralığı genellikle 5 gündür.

Eğer siz de hızlı sonuç veren ve sizi inceltirken vücudunuzda toparlanma ve selülit görünümünü azaltma etkilerine sahip Venüs Legacy ile zayıflamak isterseniz merkezimizle en kısa zamanda iletişime geçin!

 

Ahu KARADUMAN