LPG ALLIANCE

Endermoloji veya LipoMasaj olarak da bilinen LPG ALLIANCE uygulaması, vücut şekillendirme için doğal ve cerrahi olmayan bir yöntemdir. Uygulama vücuttaki yağ hücrelerini size yardımcı olmak için uyarır, cildi sıkılaştırır, selülit görünümünü azaltır ve vücut şekillendirmesi için sorunlu bölgeleri uyarır. İnatçı yağlarda LPG ALLIANCE uygulaması ile kurtulmak mümkündür.

Peki LPG ALLIANCE uygulaması nasıl bir işlemdir? Yağ salma işlemini (ayrıca lipoliz olarak da bilinir) vücuda masaj yapmak için mekanik merdaneler kullanarak yeniden etkinleştirir. Bu salınan yağ, kaslar için bir enerji kaynağına dönüştürülür ve lipomasaj tekniği, kollajen ve elastin üretimini yeniden aktive ederek daha pürüzsüz, daha sıkı bir cildin ortaya çıkmasına neden olur.

LPG ALLIANCE uygulaması vücudunuzu şekillendirmenin doğal bir yoludur. Ameliyat olmak veya doğal olmayan kimyasallar kullanmak zorunda kalınmaz.

LPG ALLIANCE Uygulaması Kimin İçin Uygundur?

LPG ALLIANCE, çok etkili bir uygulama arayanlar için mükemmel bir seçenektir, çünkü cildinizdeki hedef bölgelerden yağ salmaya yardımcı olur. Aynı zamanda aşırı işlemlerden kaçınmak isteyen ve vücutlarını şekillendirmek için doğal bir yöntem arayan kadınlar için de harikadır. İşlem tamamen acısızdır ve iyileşme süresi gerektirmez.

Hamile kadınlar, kan inceltici ilaç kullananlar, dolaşım veya vasküler hastalığı olan, aktif kanserli ve ayrıca bulaşıcı hastalıkları olan kişiler için uygulama uygun değildir.

Ne Kadar Sürer?

Her LPG ALLIANCE seansı yaklaşık 35-45 dakika sürer ve 3 seansta gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar. Ancak kalıcı sonuçları görmek için genellikle 6-10 seans tavsiye edilir. Her seansta daha ince, pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt göreceksiniz.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂