LPG Lipomasaj Uygulamasının Yararları

Selülit, vücudunuzdan çıkan en zor yağlardan biridir. Diyet veya egzersiz yaparken hızlı bir şekilde küçülen normal yağın aksine, kilo kaybetmek selülitlerden kurtulmak için yeterli olmayabilir, ancak buna yardımcı olabilecek bir uygulama mevcuttur ve LPG selülit uygulamasi ya da LPG lipomasaj uygulamasi olarak bilinmektedir.

LPG Lipomasaj Uygulaması Nedir?

LPG lipomasaj uygulamasi vücudun yapı daha hızlı bir şekilde emebilmesi için sert selülit ipliklerini parçalamak üzere tasarlanmış özel bir masaj uygulamasıdır. Masaj ünitesi, LPG cihazı tarafından nazikçe ayrılan yağ birikimlerine doğrudan yerleştirilir. Uygulama ameliyatsız  olup, cildinizde çukurlaşmaya ve istenmeyen hatlara neden olan yağ birikimlerini yumuşatmak için tasarlanmıştır.

Maksimum etkiyi elde etmek için altı uygulama tavsiye edilirken, bu süreci yaşayan çoğu kişi ilk seanslarından sonra bazı sonuçlar görecektir. LPG selülit uygulamasi, selülitin görünümünü azaltmak için yağ yakma işlemini başlatan sağlıklı bir diyet ve egzersizle beslenir.

LPG Lipomasaj Uygulaması Yararları

Cerrahi olmayan bir uygulama olmasının yanı sıra, bu tür bir uygulamayi kullanmanın birçok avantajı vardır. Ciltteki selülit üzerine yerleştirilen özel bir masaj aleti, cildin renginde veya görüntüsünde ağrıya, hasara veya değişime neden olmaz. Bunun yerine, altındaki selülit parçalanır, böylece vücut yağları emebilir.

Selülitin neden olduğu kalçadaki çukurlu görünüm bu uygulama ile azalır.

Cilt altındaki yağ ve kaslara masaj yapıldığından, bölgeye ek kan akar. Ek olarak, lenfatik dren, selülit içinde sıkışan fazla sıvıların çıkarıldığı anlamına gelir.

Yağın parçalanması ve fazla sıvıların giderilmesine ek olarak, LPG selülit uygulamasi cildin elastikiyetini artırır ve genel olarak daha pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Bunun nedeni, kasların da etkilenmesidir, bu da bir egzersiz programı ile kombine edildiğinde artmaktadır.

Bu uygulama şekli aynı zamanda kaslardaki gerginliği de azaltır ve her seansta hastalar daha fazla etki gözlemler. Artan mutluluk hissi, LPG selülit uygulamasinin etkinliğini artıran diyet ve egzersiz programınız ile hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.