LPG Lipomasaj: Selülitlerden Ameliyatsız Kurtulun!

Bacak ve kalçaları etkileyen selülit, inatçı yağlardır ve diyet ya da egzersiz gibi faaliyetlerle yok edilmemektedir.  Bunun nedeni, selülitin sadece yağ ve su tutulumundan daha fazlası olması, cildi bozması ve tipik yağ hücreleri gibi çalışmamasıdır. Doğası gereği, standart uygulamaler selülit gidermek için işe yaramıyor. Bununla birlikte, yağları parçalayan yeni bir uygulama vardır, bu da bacaklar ve kalçalar için daha pürüzsüz bir görünüme neden olur.

Selülitleri Azaltmak İçin LPG Lipomasaj Uygulamasi

Bu, invaziv olmayan ve selülitin kaynağının parçalanması için tasarlanmış bir cihazdır. Cihaz, selülitin bulunduğu cilde yerleştirilir ve uygulama sırasında yağların parçalanmasını sağlar. Cihazdaki titreşimler, cildin genel görünümü geliştirirken selüliti parçalamaya yardımcı olur. Her seans, mevcut selülitin boyutuna bağlı olarak yaklaşık 30 dakika ile bir saat sürmektedir. Ayrıca, uygulamaden tam faydalanmak için birkaç seans önerilmektedir. FDA onaylıdır ve istenmeyen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Yararları

Selülitleri azaltma için kullanılan bu uygulamanin çeşitli faydalar vardır. Birçok hasta için, lipomasaj cihazının ve tekniklerinin sonuçları oldukça dikkate değerdir ve şu yararlar mevcuttur:

Selülitin azaltılması

Artan kan dolaşımı

Cildin elastikiyetinin artması

Vücut şekillendirmeye yardımcı olur

Uygulama yaşlılar kadar gençler için de uygulanmakta ve en inatçı selülitlerde bile etkili olmaktadır. En iyi yararlardan biri, uygulamanin ameliyatsız olmasıdır, bu da cildin kendisinde herhangi bir yara izi veya hasar olmaması anlamına gelir.

Önemli değişiklikler fark edilmeden önce birkaç uygulama gerektirir. Ancak  yine de çoğu hasta ilk seanstan sonra cildin kademeli olarak sıkılaştığını ve şekillendirdiğini fark edecektir. Uygulama güvenli ve ağrısızdır. Tam etkiyi elde etmek için uygun bir diyet ve egzersiz faaliyetleri tavsiye edilir.