Bu Makaleyi Sosyal Medyada Paylaş!

LPG ile İncelmek Çok Kolay

LPG incelme cihazı selülit tedavisinde FDA belgesi olan tek cihazdır. Uzun yıllardır bölgesel incelme ve selülit tedavisinde yardımcı olarak kullanılan LPG, bu başarısı ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Halk arasında vakum ile zayıflama, vakum ile incelme olarak da anılan LPG son dönemin en popüler bölgesel zayıflama cihazlarından biridir.

LPG İncelme Nedir?

LPG bölgesel incelme sağlanması istenen bölgeye uygulanırken o bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak bağ dokusu masajı yaparak vücuttaki elastin ve kolajen liflerin aktivitesini arttırıp dokuları yenilemektedir. LPG uygulanan bölgede kas ile cilt arasındaki tüm doku yeniden şekillenir.

LPG Uygulaması Nasıl Yapılır?

LPG ile bölgesel zayıflama uygulanacak bölge analiz edildikten sonra 12 ila 20 seanslık bir program belirlenir. Yine yapılan analiz doğrultusunda haftada 2 ya da 3 seans olarak uygulanır. Her bir seans yaklaşık 35 dakika sürer. LPG uygulaması sırasında size özel olarak sağladığımız LPG çorabı denilen kıyafet tüm vücuda giyilir. Uygulama, uzman estetisyen tarafından masaj mantığına dayanan bir protokol ile bölgeye özel program seçilerek gerçekleştirilir.

LPG’nin Çalışma Sistemi Nedir?

LPG Lipo M6 (lipomasaj), özel bir teknoloji üretimi olan patentli bir başlığa sahiptir. Bu özel başlık iki silindirin ortasında bir vakumun yer aldığı bir masaj mekanizmasıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sistemin en önemli etkisi kan dolaşımını hızlandırarak o bölgedeki yağ yakımını artırmaktır. LPG, namını selülit tedavisindeki başarısını yanı sıra bölgesel incelme konusunda da yardımcıdır. Yine sıkılaşma ve vücutta oluşan ödemlerin atılması içinde programlara sahiptir.

LPG’den En İyi Sonuç Nasıl Alınır?

Biz Dekolte Plus olarak vücudunuzu analiz ederek LPG Lipo M6’yı lipostar, kavitasyon veya elektro terapi cihazları ile birlikte kombine ederek başarılı sonuçlar için çalışıyoruz. Her vücut yapısına uygun son teknoloji cihazlarımız ile sizin istediğiniz görünüme sahip olmanız için yardımcı oluyoruz.

Bu konuyla ilgileniyorsanız hizmetlerimiz bölümünden LPG ile İncelme sayfasını da inceleyebilirsiniz.

ştir. Mantık “zayıflayacaksan aç kalacaksın”dır. Aç kalarak zayıflamak bir mucize değil, çok düşük kalorili diyetler sizi tabi ki hızla zayıflatır. Ama bu zayıflama su ve kas kaybıdır. Kas kaybı ile metabolizma hızınız düşecek ve sonrasında eski düzeninize döner dönmez kilo almaya başlayacaksınız, aynı hızla. Unutmayın diyetin modası olmaz!

Nasıl ilaçları gazetelerden, dergilerden görüp duyup kullanmıyorsak diyetleri de o şekilde uygulamamalıyız. Beslenme programı diyetisyen tarafından size özel planlanmalıdır. Bireyin yaş, cinsiyet, boy, kilo, sağlık-ekonomik-medeni durumu, beslenme alışkanlıkları, sosyal statüsü göz önünde bulundurularak hazırlanan programlar ile hem daha sağlıklı hem de kalıcı bir kilo kaybına destek olmaktadır. Beslenme programınız parmak iziniz gibidir, sadece size özel…

Hep birlikte daha bilinçli daha sağlıklı günlere…

Dyt. Buket YAVUZ

Numaranızı bırakın & sizi arayalım

Bizimle iletişşime geçmek için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]