Söz konusu deniz, kum ve güneş olunca akıllara fazla yağlar, selülitler, sarkmış bölgeler ve tüm bunlardan hızlıca kurtulmanın yolları geliyor. Merkezimizde sunduğumuz, son yılların en popüler bölgesel incelme teknolojilerinden biri olan Lipostar ile tüm endişeleriniz yalnızca birkaç seans içerisinde kaybolabilir.

Lipostar, daha ilk seanstan incelme etkisi gösteren, yağ hücrelerini küçülterek istenmeyen fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlayan bir cihazdır. Lipostar’ın kullandığı teknoloji elektro manyetik alan atımıdır; bu teknoloji sayesinde kan devinimi lenf drenajını, sinirleri ve kasları harekete geçirerek yağların küçülmesine yardımcı olur. Sonuçları kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte ilk seansta 12 cm’e kadar incelme sağlayabilen Lipostar uygulaması öncesinde merkezimizde bir vücut analizi yapılır. Bu sayede tam olarak ne kadar inceldiğinizi, ne kadar yağ kaybettiğinizi ve bu gibi diğer detayları takipte kalabilirsiniz. Bölgesel incelme ve fazla yağlardan kurtulmada olduğu kadar selülit görünümünün ortadan kaldırılmasında da yardımcı olan Lipostar uygulaması düzenli seanslar sonunda sonuçların kalıcı olmasını da destekler. Herhangi bir ağrı veya acı duyulmayan uygulamaların süresi genellikle 20 ila 50 dakika arasında değişmektedir. Karın, bel etrafı, uyluk, göğüs altı veya fazla yağ bulunan hemen her bölgeye uygulanabilmektedir. Son derece güvenli olan bu uygulama için herhangi bir vücut tipi veya ten rengi sınırlaması bulunmamaktadır.

Fazla yağlarınızdan arınarak yaza daha sıkı, ince ve selülitsiz bir görünümle girebilirsiniz! Daha fazla bilgi için lütfen merkezimizle iletişime geçin.