Bölgesel incelmeler için

LipoStar ile Bölgesel İncelme

Yeni cihazımız Lipo Star, kişiye göre değişen sonuçlarıyla incelme ve kısa sürede selülitlerinizden kurtulmanıza destek olmaktadır.

 

LipoStar Nedir?

Lipostar, vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulmanız için yağ hücrelerini küçültmeye yardımcı olan bir cihazdır. Lipostar bölgesel incelme ile daha ilk seanstan itibaren incelme etkisi görülebilmekte, işlem öncesi ve sonrası ölçümleriniz yapılarak bu etkiyi sizinde görmeniz sağlanmaktadır.

Lipostar ile bölgesel incelme son dönemin en popüler olmuştur. Hatta son bir yıl içinde kadınlar kadar erkeklerinde tercih ettiği bir yöntem haline gelmiştir. Dekolte Plus olarak, ilk görüşmemizde vücudunuzu analiz ederek Lipostar ile eğer gerekiyorsa LPG ile zayıflama ve lenf drenaj gibi başka uygulamaları da birlikte sunuyoruz.

Ayrıca diyetisyenimiz ile yapacağınız programlar sayesinde sağlıklı ve hızlı zayıflamak için gerekli diyet listelerine de sahip olacak ve beslenmenizi kontrol altında tutabileceksiniz.

LipoStar’ın Avantajı Nelerdir?

  • LipoStar güvenilir kullanımı sayesinde yağ hücrelerini azaltmaya yardımcı bir sistemdir.
  • LipoStar ile ilk seansta 12 cm’ye kadar incelme elde etmeniz mümkün olabilir.
  • Düzenli seanslara devam edildiği takdirde, sonuçların kalıcı hale gelmesine destek olur.
  • LipoStar uygulaması acısız ve ağrısız olarak yapılmaktadır.
  • LipoStar yağları azaltma özelliğinin yanı sıra selülit tedavisine destek olarak kullanılmaktadır.
  • LipoStar uygulamasında seans süreleri kısadır. İhtiyaca göre 20 dk – 50 dk arasında sürmektedir.

LipoStar Uygulaması Nasıl Yapılır?

[fusion_code]Jmx0O3Agc3R5bGU9JnF1b3Q7dGV4dC1hbGlnbjogbGVmdDsmcXVvdDsmZ3Q7Jmx0O2lmcmFtZSBzcmM9JnF1b3Q7aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvLVI3T25GSUs5Z28mcXVvdDsgd2lkdGg9JnF1b3Q7ODAwJnF1b3Q7IGhlaWdodD0mcXVvdDs1MDAmcXVvdDsgZnJhbWVib3JkZXI9JnF1b3Q7MCZxdW90OyBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49JnF1b3Q7YWxsb3dmdWxsc2NyZWVuJnF1b3Q7Jmd0OyZsdDsvaWZyYW1lJmd0OyZsdDsvcCZndDs=[/fusion_code]

Lipostar bölgesel inceleme uygulaması istenilen bölgelere yapılabilir. Yağlı bölgeler, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi bölgelerde Lipostar’ın uygulama alanları içerisindedir.

Uygulama sırasında estetisyen ilgili bölge için cihazı hazırlar ve cihazı ilgili bölgeye bağlar. Sonrasında ise siz keyfinize bakarken, seans sonunda ise Lipostar’ın yağları azaltma özelliği ile incelmenize yardımcı olmaktadır. Bunun için vücudunuzun durumunu analiz ederek size uygun programları sunacağız.

LipoStar’ın Çalışma Prensibi Nasıldır?

Lipostar’ın çalışma prensibi Elektro Manyetik Alan Atımı ile yağları küçültme ve selülitleri azaltmak için, fiziksel tetiklemeyi sağlayan kan devimini, lenf drenajı, sinirleri ve kasları harekete geçiren yeni bir konsept olarak çalışmaktadır.

Lipostar ile seans sırasında cihaz size bağlıyken elekro manyetik alan atımı sayesinde kan deviminiz hızlanır ve manyetik enerji sayesinde kan hücreleriniz içinde bulunan hemoglobin harekete geçerek kan sirkülasyonunuzu artmasına yardımcı olur. Lipostar bu etkisi ile yağ hücrelerini küçülttüğü gibi selülit tedavisini de desteklemektedir. Lipostar kolay zayıflama yöntemlerinden biri olarak bir kaç yıldır tercih edilmektedir.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂