Kalıcı İpek Kirpik Uygulaması ve Detayları

Kirpikler gözlerin aksesuarlarıdır ve kadınlar için çok önemlidir. Her kadın dolgun ve yoğun kirpiklere sahip olmak ve bakışlarını güzelleştirmek ister. Ancak bazılarının kirpikleri doğuştan uzun ve gür olurken bazıları kısa ve az kirpiklerle baş etmek zorunda kalır. Ancak günümüzde estetik uygulamaların giderek gelişmesiyle beraber kirpikler için de kalıcı bir çözüm bulunmuştur.

Kalıcı ipek kirpik uygulaması son zamanlarda çok popüler olmakla beraber ipek kirpik olması nedeniyle yapay durmamakta ve bu nedenle de tercih edilmektedir. kalıcı ipek kirpik uygulamasının nasıl yapıldığı ve ne kadar süre kalıcı olduğunu bilmek isteyen çok kişi var.

İpek kirpik saf ipekten üretilmesi nedeniyle oldukça değerlidir. Göz yapısına göre tek tek uygulanan ipek kirpik ile doğal bir görünüm yakalamak kolaydır. Çoğu kişi azalan kirpiklerin görünümünü nasıl iyileştireceğini bilmiyor. Ancak ipek kirpik uygulamasıyla bu mümkündür ve çok güzel görünmesi nedeniyle de tercih edilir.

Kirpik yapısına göre belirlenen kirpikler tek tek yerleştirilmekte ve bu işlem için ipek kirpik yapıştırıcısı kullanılmaktadır. Uygulama öncesinde kirpiklerin tamamen temiz olması ve makyaj bulunmaması önemlidir. Tek göz için ipek kirpik uygulaması kişiden kişiye değişmekle beraber genelde 45 dakika sürmektedir. İpek kirpik uygulaması acılı bir işlem değildir. Ancak uzun sürmesi nedeniyle kini zaman hassasiyet olmaktadır.

Kalıcı ipek kirpik gerekli bakımları yaptırdığınız taktirde 6 ay kalıcılığını korumaktadır.