Bu Makaleyi Sosyal Medyada Paylaş!

Kadınların Yeni Gözdesi Lipostar!

Fazlalıklardan kurtulmak için en büyük yardımcı Lipostar!

Fazlalıklardan kurtulmak için direkt yağ hücrelerini yok etmeye yardımcı Lipostar bu yıl kadınların yanı sıra erkeklerin de gözdesi oldu. Özellikle yaklaşan yaz aylarında fit bir görünüme kavuşmak isteyenler, şimdiden lipostar uygulamalarına başlıyor. Bu uygulama ağrısız, ve morluksuz bir şekilde, kısa sürede zayıflama yardımcı.

Spor, diyet, egzersizler ve birçok farklı metotu deneyip hala fazlalıklarından kurtulamayanların imdadına incelme cihazları yetişiyor. Jelsiz, iğnesiz, kesiksiz bir yöntemle özellikle basen ve göbek bölgesinde etkili incelmeye yardımcı Lipostar teknolojisi kadınların gözdesi haline geldi.

Manyetik enerji, infrared, lazer ve titreşimi bir arada barındıran Lipostar, yağları yakmaya yardımcı olurken selülitleri yok etmede destekleyici. Lipostar yöntemi ile, yağlı bölgeler, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi incelmesi istenilen tüm bölgelerdeki fazlalıklar yok etmeye yardımcı.

Antesteziye ihtiyaç duyulmadan uygulanan Lipostar ile, haftada 2 defa 40 dakikalık seanslarla uygulanıyor. Lipostar uygulaması yağları ve selülitleri azaltmak için uzun süren PEMF ( Elektro Manyetik Alan Atımlı ) testleri neticesinde, Lipostar, fiziksel tetiklemeyi sağlayan kan dolaşımı, lenf drenajı, sinirleri ve kasları harekete geçiren yeni bir konsept olarak çalışıyor. Uygulama sırasında cilt içten Manyetik Enerji hareketlerine göre titreşim eğilimleri gösteriyor. Yağ hücreleri arasındaki boşlukları genişliyor bu sayede selülit olarakta bilinen bağlı dokular gevşiyor ve çözülüyor.

Lipostar’ın ile ayrıca, kan dolaşımını hızlandırmak konusunda da önemli bir destek. Manyetik enerji kırmızı kan hücresi içinde bulunan hemoglobini harekete geçirerek kan dolaşımını arttırıyor.

Uygulamaya girmeden önce kişilerin, seans öncesi en az 2 saat açlık durumunda bulunması gerekiyor. Ayrıca, seanslara başlamadan 2 gün öncesi itibarı ile ve seans süresi boyunca her gün 2 – 2,5 litre su içilmesi gerekiyor. Uygulama sonrasında iz bırakmayan Lipostar, ilave olarak insan gücüne gerek kalmadan uygulanıyor. Bu yüzden uygulamada hata yapma riski bulunmuyor.

Bu haber Milliyet.com.tr adresinden alınmıştır.

Numaranızı bırakın & sizi arayalım

Bizimle iletişşime geçmek için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]