Hydrafacial Uygulamasının Aşamaları

Hydrafacial uygulaması bugünün cilt bakımında yenilikçi bir gelişmedir. Adından da anlaşılacağı gibi, cildi nemlendirir. Neredeyse herkes, kırmızı, kuru, tahriş olmuş cildin yaşlanmanın görünür işaretlerini artıracağını bilir. Peki, çözüm nedir? Elbette hidrasyon. İyi nemlendirilmiş cilt sağlıklı bir cilt olarak kabul edilmektedir. Hydrafacial cildin genel görünümünü iyileştirmesinden dolayı farklı bir cilt bakımı uygulamasıdır.

Hydrafacial cilt soyma uygulaması, cilt bakımının her alanına hitap eder. Hydrafacial, aşağıdaki üç cilt bakımının bir kombinasyonudur;

Mikrodermabrazyonun eksfoliyasyon ve cilt yüzey kaplaması işlemi.

Kimyasal peeling uygulamasının yenilenmiş cilt etkisi.

Derinlemesine temizleyici cilt bakımı ve nemlendirme.

Hydrafacial cerrahi olmayan bir uygulama olup iyileştirilmiş doku ve cilt tonu için herhangi bir rahatsızlık vermeden veya iyileşmek için ek bir kesinti olmadan derhal sonuç verir. Hidrafacial uygulaması çok yönlü bir yaklaşım gerektirir. Uygulamanın aşamaları şu şekildedir;

Vorteks Ekstraksiyonu – Siyah noktalar, sebumlar ve çeşitli cilt lekelerini kolayca çıkarabilir ve ortadan kaldırabilir.

Vorteks Temizliği – Benzersiz HydroPeel ucu, deriyi yumuşatırken cildin gözeneklerini derinlemesine nüfuz ederek kirleri yumuşakça eritmek için cildi verimli bir şekilde hidratlamak için kullanılır.

LED Işık Terapisi – LED ışık terapisi Hydrafacial uygulamasının ardından daha da fazla fayda sağlar. Hücre büyümesini teşvik etmek için enerji yayan belirli ışık türlerini kullanır, böylece cildinizin elastin ve kollajen üretimini arttırır. Zamanla, cilt daha az kırışmış, daha sıkı ve daha genç görünür hale gelir.

Antioksidan Vorteks Füzyonu – Özel sarmal uç, ciltte kuvvetli antioksidanların yanı sıra iyi nemlendirilmiş cilt özümleri için yeni bir yaklaşım kullanır. Bu da kırışıklıkların, ince çizgilerin, hiperpigmentasyonun ve yağlı cildin görünümünü azaltır.

Eksfoliyasyon – Cildi pul pul dökmek, sağlığının korunması için gereklidir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hidrafacial uygulaması ameliyatsız bir uygulama olması nedeniyle uzun iyileşme sürelerine ihtiyaç duyulmaz ve hastalar günlük yaşantılarına kısa süre içinde geri dönebilirler.