Hydrafacial

HydraFacial uygulamasi tek bir yöntemle uygulanan cilt gençleştirme için diğer popüler yüz ve cilt bakım uygulamalarının benzersiz bir kombinasyonudur. İnatçı siyah noktalardan kurtulmak, daha sıkı bir cilde sahip olmak, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak istediğinizde, bu cilt bakım uygulaması size yardımcı olabilir. HydraFacial uygulamasinda herhangi bir kesintiye ihtiyaç yoktur.

Hidro dermabrazyon için peeling ucu ve invazif olmayan bir cilt yenileme işlemi sağlamak için benzersiz emme gücünü kullanan HydraFacial uygulamasında cildinizin gözeneklerini geçici olarak açılır ve aşağıdakiler sağlanır:

Temizleme

Yeni cilt hücrelerini açığa çıkarmak

Peeling etkisi ile cildi soymak

İşlem, cildinize zarar vermeden sorunları eşit şekilde giderirken, cilt gözeneklerinizi nemlendirmek için özel serumlar sağlar. Bunlar HydraFacial yenileme yönteminin temelleridir. HydraFacial uygulaması aşamaları şu şekildedir:

  1. Adım: Arıtma işlemindeki ilk adım vorteks temizleme ve soyma işlemlerini içerir. İşlem sırasında cilt nazikçe temizlenir ve cildin en dış katmanındaki ölü cilt hücreleri yok edilir. Bu, cildin daha fazla ışık yansıtmasını sağlar, bu da daha parlak ve daha sağlıklı bir görünüm oluşturur.
  2. Adım: İkinci adımda soyma işlemi için belirli ürünler kullanılır. İşlem göründüğü kadar sert değildir. Peeling çözeltisi, derin gözeneklerdeki kirleri temizlemeye yardımcı olmak için tahriş edici olmayan bir salisilik ve glikolik asit karışımından oluşur. Bu karışım aynı zamanda sivilcelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olabilir.
  3. Adım: Üçüncü adım, ağrısız bir ekstraksiyonu içerir. Siyah noktaları ve ciltteki diğer yabancı maddeleri temizlemek için güçlü vakum emişi kullanır. Bu gözenekleri temizlemeye yardımcı olur.
  4. Adım: Son adım her şeyi bir araya getirir. Vorteks füzyonunun cilde güçlü peptidler ve hyaluronik asit içeren bir pro antioksidan formülü vermek için uygulanmasını içerir. Bu bir detoksifikasyon adımıdır. Bu, cildi gençleştirir ve onarır, sağlıklı bir cilt yapısı ve işlevi yaratır.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂