Hydrafacial İle Yenilenmiş Bir Cilt

Temizleyicileriniz ve peeling rutininiz, günlük ter ve makyaj kiri ile mücadele etmek için yalnızca küçük birer yardımcıdır. Cildin derinlemesine temizlenmesi için çok daha fazlası gerekmektedir. Peki, cildinizi temizleyerek onca kirden arındırabilecek ve yenileyebilecek uygulama seçeneği nedir? Elbette, Hydrafacial.

Ödüllü bir uygulama seçeneği olan Hydrafacial, son zamanlarda oldukça popülerdir ve sıklıkla tercih edilmektedir. Hydrafacial uygulaması ile cildiniz her zamankinden daha sağlıklı ve pürüzsüz görünecektir.

Hydrafacial uygulaması ile cildinizdeki tüm kirler gözeneklerden adeta emilerek çıkartılır ve aynı zamanda cildinize yüksek miktarda antioksidan vererek bir taşla iki kuş vurmanızı sağlar. Hydrafacial uygulaması ile cildiniz sadece pul pul dökülmez, aynı zamanda canlanır, temizlenir ve yenilenir.

İnsanlar genellikle Hydrafacial sisteminin nasıl çalıştığını merak ediyorlar. Hydrafacial, serumun cilde derinlemesine etki etmesini sağlayan tamamen yenilikçi bir araç kullanmaktadır. İlk serum (eksfoliyasyon adımı) kirleri ciltten uzaklaştırır. İkinci tur serum, daha derinlemesine temizlik için asitleri uygular. Bu aşama insanların genelde Hydrafacial uygulamasının bir soyma uygulaması olduğunu zannederek yanıldığı aşamadır. Ancak ana fark, nazik Hydrafacial sistemi ile gerçek bir pullanma veya soyulmanın olmayacağıdır. Üçüncü adım, artıkları uzaklaştırmak için emme fonksiyonunun kullanılmasıdır ve dördüncü adım, cilt hücrelerinin korunması ve yenilenmesi için antioksidanlar ve peptidlerin verilmesini sağlar. Bütün işlem yaklaşık 40 dakika sürer.

Daha sağlıklı cildin yanı sıra, Hydrafacial uygulaması diğer faydalarla birlikte gelir. Bunlar daha pürüzsüz bir cilt, dengeli yağ üretimi ve daha eşit cilt tonudur. Öğle yemeğinde uygulatabileceğiniz, herhangi bir kızarıklık veya tahrişe neden olmayan Hydrafacial  uygulaması son derece naziktir.