Proje Açıklaması

Vivace (Fraksiyonel Radyofrekans)  Nedir?

Vivace Fraksiyonel Radyofrekans uygulaması, kullanılan son teknolojili materyaller sayesinde cilt altı dokulara radyofrekans atış yapılarak kolajen ve elastin üretimini sağlayan bir uygulamadır. Çok sayıda mikro iğne ile cilt yüzeyine fraksiyonel mikro kanallar açarak iğne ucu ile kolajen üretimini destekleyici uyarıda bulunur ve bu işlemle beraber kolajenin tüm faydaları ciltte süreç içerisinde gözlemlenir.

Vivace (Fraksiyonel Radyofrekans) Faydaları  Nelerdir?

Vivace (Fraksiyonel Radyofrekans) uygulamasının en önemli faydası cildi gençleştirmesi ve kırışıklıkları gidermesidir. Uygulandığı her bölgede kırışıklık giderme ve toparlama görevi görür. Bu etkinin yanı sıra gözenekleri sıkılaştırır, akne, skar izi ve sivilce sorunlarına çözüm olur. Çatlak ve kol-bacak sarkmalarında da son derece etkili bir tedavi sağlar.

Vivace (Fraksiyonel Radyofrekans) Tedavisini Neden  Yaptırmalıyım?

Vivace (Fraksiyonel Radyofrekans) tedavisi cilt yüzeyine hasar vermeden uygulanır. Bu yüzden herhangi bir yan etki veya gözle görülür bir belirti olmaz. Ağrısız ve acısız bir uygulama olmasının yanı sıra cildi kısa sürede toparladığı için geçmişteki yara ve sivilce izleri de ortadan kalkar.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

    Merak Ettikleriniz

    – Ameliyatsız bir uygulama olduğu için ağrı ve sızı olmaz. Ancak her ihtimale karşın tedavi öncesinde anestezi kremleri kullanılır.

    – Uygulama sonrasında gerçekleşen hafif kızarıklık birkaç saat içinde son bulur. Bunun dışında herhangi bir problem olmadığı için iyileşmeye de ihtiyaç yok diyebiliriz.

    – Hamilelik sürecindeki kişiler, kalp sorunu yaşayanlar, kan pıhtılaşması sorunu yaşayanlar ve epilepsi hastalarının bu tedaviden faydalanması sakıncalıdır. Ancak onun dışında 20 yaş üstü herkes başvurabilir.

    –  Seans sayısı yaşanan cilt problemine göre değişiklik gösterir. Bir seans ise ortalama 30-45 dakika arasında sürmektedir.