Proje Açıklaması

Viva (Fraksiyonel Radyofrekans) Çatlak ve Sıkılaşma Nedir?

Viva (Fraksiyonel Radyofrekans) Çatlak ve Sıkılaşma tedavisi; cilt çatlağı, cilt yenileme, sarkma, sivilce izi ve yara izlerinde kullanılan yüksek teknolojili bir yöntemdir. Tedavide kullanılan mikro iğneler ile üst deri tabakasında küçük delikler açılıp cilt altına verilen radyofrekans enerjisi cilt altını 60 dereceye kadar ısıtır ve bu durum çatlakların önüne geçer, sarkma, sivilce ve yara izlerini ortadan kaldırır. Viva, cildin alt katmanlarındaki onarım mekanizmalarını harekete geçirerek kolajen üretimini desteklediği için çatlak, yara veya sivilce izi, sarkma ve kırışıklık gibi sorunlara cevap vermektedir.

Viva (Fraksiyonel Radyofrekans) Çatlak ve Sıkılaşma Uygulaması Neden  Yaptırmalıyım?

Viva, çatlak sorununa çözüm getirmekle beraber kolajen takviyesi ile beraberinde birçok cilt sorununa çözüm getirdiği için kesinlikle herkesin başvurması gereken bir uygulamadır. Tedavide kullanılan mikro iğneler hiçbir ağrı ve acı yaratmaz, dolayısıyla tedavi sonrası günlük yaşantıya devam edilebilir. İlk seantan yaklaşık 1 hafta sonra görülen düzelmeyle birlikte çok kısa sürede kesin sonuca ulaşılmaktadır.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

    Merak Ettikleriniz

    İlk hafta içerisinde deride gözle görülür bir sıkılaşma meydana gelmektedir. Daha sonrasında ise diğer etkiler gözlemlenebilmektedir.

    Yüze ve vücuda uygulandığı anda hafif kızarıklık olur 10 dk sonra kaybolur, aynı başlığı aynı kişinin hem yüzüne hem vücuduna uygulayabiliyoruz.

    Seans süresi uygulanan bölgeye göre değişiklik gösterir. Genellikle 30 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir.