Proje Açıklaması

LPG Alliance (Şekillenme ve Sıkılaşma) Nedir ?

LPG Alliance, vücut şekillendirme ve sıkılaştırma uygulamasıdır. Cerrahi olmayan ve doğal bir uygulamadır. LPG Alliance her cilt tipine cevap verdiği için birçok kişinin sıklıkla başvurduğu bir yöntemlerdendir. En önemli özelliklerinden biri, tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak belirlenen bölgelerde incelme sağlar. Bu incelme işlemi de genellikle bel, kol, sırt, bacak veya kalça gibi sık ihtiyaç duyulan bölgelerde uygulanır. Doğal olmayan herhangi bir hap, iğne veya karışım uygulanmadığı için zorlayıcı olmayan ve çeşitli yan etkilerin görünmediği mekanik bir uygulamadır.

LPG Alliance (Şekillenme ve Sıkılaşma) Neden  Yaptırmalıyım?

Sadece 3 seanstan sonra cildi daha pürüzsüz ve yumuşak hale getirerek selülitin (%67*) giderilmesi sağlanır.
Selüliti Giderin
Sadece 3 seanstan sonra cildin kalitesi (%71*) artar ve gözle görünür şekilde daha sıkı ve daha kaliteli hale gelir.
Cildi Sıkılaştırın

Sadece 3 seans sonrasında görünüm daha incelir ve istenen yerde yağ tam anlamıyla ortadan kaybolur.

Yağ Yakın

LPG Alliance (Şekillenme ve Sıkılaşma) Faydaları  Nelerdir?

LPG Alliance uygulaması cildi sıkılaştırır, selülit giderir ve vücudun şekillenmesine yardımcı olarak sorunlu bölgeleri çözüme kavuşturur. Vücudun yağ dengesini sağlamak ve fit bir görünüm elde etmek için çok etkili bir teknolojidir. Aynı zamanda vücudun kolajen ve elastin üretimini de desteklemektedir.

Son Teknoloji LPG Alliance

Yeni patentli Alliance tevdavi başlığı ile endermologie®, yumuşatmak ve daha az fibröz yapmak üzere cildi ve yağ dokularını uyarır. Aynı zamanda bu uyarım yağ yakımına ve kan ile lenfatik sirkülasyonu etkinleştirmeye yardımcı olur.

Eş zamanlı olarak bakım başlığının mekanik işlemi, doğal yağ yakımını uyarır ve cilde canlılığını ve çukursuz görünümünü geri kazandırmak için cildi sıkılaştırır.

LPG® Alliance Vücut Uygulamaları

LPG Alliance uzandığınız yerde kaslarınızı çalıştırır. Omuz ve kollarda, karın kaslarında, popo kaldırmada, arka ve ön bacakta uygulanabilir.

ÖnceÖnce
ÖnceÖnce
ÖnceÖnce

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

  Merak Ettikleriniz

  Fransa’da geliştirilen bu teknoloji, cansız hücresel etkinliği yeniden harekete geçirmek için cilde bağ dokusu masajı yaparak dolaşım sistemini uyarmaktadır. %100 doğal ve acısız olan teknoloji, sıfır yan etki ile gözle görülür sonuçlar vermektedir.

  Etkili sonuçlar alabilmek adına 8 + 1 seans öneriyoruz.

  Selülit, deri altındaki bağ dokusu ile yağ tabakasının arasındaki etkileşimin bir sonucudur. LPG Alliance, bu dokuyu uyardığı için selülit oranını ciddi derecede azaltır.

  Kilo alıp verme, gebelik ve diğer faktörlerden dolayı cilt elastikiyetini zamanla kaybeder. LPG Alliance, fibroblastları nazik bir şekilde uyarır ve cilt yeniden kolajen, hyaluronik asit, elastin sentezlemeye başlar. Buna bağlı olarak beslenmenize biraz özen gösterirseniz ciddi kilo kaybı ve incelmeler görebilirsiniz.

  Üçüncü seanstan sonra etkisini görmeye başlarsınız.