Proje Açıklaması

Hydrafacial Nedir?

Amerikan Cilt Bakımı

Hydrafacial, FDA onaylı, etkili bir cilt yenileme sağlayan işlemdir. Ayrıca cildinize zarar verebilecek, yaşlanma sürecini hızlandıran kirlilik, güneş ve stresin bağlı olduğu serbest radikallerin zararlarını önlemeye çalışan en güçlü antioksidanlarla doludur. Siyah noktaları, komedon ve ölü hücreleri cildinizden uzaklaştıran 4 aşamalı bir cilt bakımıdır.

Cilt bakımı, genişlemiş, tıkalı gözenek, cilt tonu düzensizliği, siyah nokta, yağlı ciltlerde sebum dengelemesi, sivilce tedavisi, leke tedavisi, ciltteki elastikiyet, ince kırışıklıklar gibi ihtiyacı olan cilde cevap verebilen Hydrafacial, hücre metabolizmasını hızlandırır.

Kas Yapın & Yağ Yakın

Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.

Harekete Geç

Klinik testler EM SLIM uygulaması ile vücudun kas kütlesini %18‘e kadar arttırırken, %21‘e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor.

Daha Fit Bir Vücuda Sahip Ol

Hydrafacial Uygulama Adımları

İşlem, cildinize zarar vermeden sorunları eşit şekilde giderirken, cilt gözeneklerinizi nemlendirmek için özel serumlar sağlar. Bunlar Hydrafacial yenileme yönteminin temelleridir. Hydrafacial uygulaması aşamaları şu şekildedir:

Temizleme

Arıtma işlemindeki ilk adım vorteks temizleme ve soyma işlemlerini içerir. İşlem sırasında cilt nazikçe temizlenir ve cildin en dış katmanındaki ölü cilt hücreler yok edilir. Bu, cildin daha fazla ışık yansıtmasını, daha parlak ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Peeling

Peeling çözeltisi, derin gözeneklerdeki kirleri temizlemeye yardımcı olmak için tahriş edici olmayan bir salisilik ve glikolik asit karışımından oluşur. Bu karışım sivilcelerin oluşmasını da önlemeye yardımcı olur.

Vakumlama

Üçüncü adım, ağrısız bir ekstraksiyonu içerir. Siyah noktaları ve ciltteki diğer yabancı maddeleri temizlemek için güçlü vakum emişi kullanır. Bu gözenekleri temizlemeye yardımcı olur.

Nemlendirme

Son adım her şeyi bir araya getirir. Vorteks füzyonunun cilde güçlü peptidler ve hyaluronik asit içeren bir pro antioksidan formülü vermek için uygulanmasını içerir. Bu, cildi gençleştirir ve onarır, sağlıklı bir cilt yapısı ve işlevi yaratır.

Hydrafacial Uygulama Sonuçları

EM Slim uzandığınız yerde kaslarınızı çalıştırır. Omuz ve kollarda, karın kaslarında, popo kaldırmada, arka ve ön bacakta uygulanabilir.

ÖnceÖnce
ÖnceÖnce
ÖnceÖnce

Neden Hydrafacial?

HydraFacial uygulaması tek bir yöntemle uygulanan cilt gençleştirme için diğer popüler yüz ve cilt bakım uygulamalarının benzersiz bir kombinasyonudur. İnatçı siyah noktalardan kurtulmak, daha sıkı bir cilde sahip olmak, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak istediğinizde, bu cilt bakım uygulaması size yardımcı olabilir.

İşlem, cildinize zarar vermeden sorunları eşit şekilde giderirken, cilt gözeneklerinizi nemlendirmek için özel serumlar sağlar. Bunlar Hydrafacial yenileme yönteminin temelleridir.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

  Merak Ettikleriniz

  Hydrafacial işlemi bittikten sonra kişi hemen farkı görecektir. Hatta ertesi gün cildin daha sıkı, ferah ve tazelenmiş olduğu hissedilir.

  Hydrafacial ile yapılan derinlemesine cilt bakımı, cildin ihtiyacına yönelik tüm sorulara cevap verir. Bu soruların arasında leke problemleri de yer almaktadır.

  Hydrafacial cilt bakımı, genişlemiş tıkalı gözenek, cilt tonu düzensizliği, siyah nokta, yağlı ciltlerde sebum dengelemesi, sivilce tedavisi, ciltteki elastikiyet kaybı, ince kırışıklıklar gibi birçok cilt tedavisinde başarılır bir uygulamadır.

  Hydrafacial cilt bakımının içerisindeki özel solüsyonlar sayesinde gözenekler sıkılaşır, cilt neme doyar, ince kırışıklıklar gözle görülür şekilde açılır.

  İnce kırışıklık, siyah nokta ve büyümüş gözenekler için farklı serum tipleri uygulanır. Hyaluronik asit, peptit, antioksidan ve nemlendirici solüsyonlar ile cilt hızla nemlendirilir. Cildin nem dengesini koruması sağlanır. Led teknolojisi cildi sıkılaştırır. Bakterileri yok eder.

  4 farklı renkteki ışıktan destek alınarak cildin kendini yenilemesini sağlayan bir cilt tedavi yöntemidir. Akne, leke, kızarıklık ve erken dönem zona baskılama tedavilerinde kullanılan led terapi, derinleşmiş kırışıklık ve cildin yatıştırılması alanlarında oldukça etkilidir. Cildin altındaki kolajen dokunun aktivitelerini arttırır.

  Hydrafacial başlamadan önce cildin ihtiyacına uygun temizleyici ve peeling kullanılır. Hydrafacial’ın ilk aşaması olan Mikrodermabrazyon, yeni elmas başlıklı bu cihazla cilde zarar vermeden kontrollü bir şekilde minik minik soyma işlemidir. Amaç cildin ölü tabakasını arındırmaktır.

  Cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkartmaktadır.