Proje Açıklaması

Green Peel Nedir?

Green Peel 40 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren ve gelişen, kaynağı doğadan gelen ve tamamen bitkisel bir uygulamadır. Uygulama sonrasında ise cildin taze, doğal ve parlak görünümünün sağlanmasına yardımcı olur. Green Peel, zararlı yan etkilerden arınmış bir cilt soyma uygulaması olarak da nitelendirilebilir. Tamamen saf bitki karışımı okan Green Peel, cildin doğal yöntemlerle soyulmasını sağlayarak cilt yenillenmesini sağlar.

Green Peel Etkileri

Kimyasal katkı maddesi içermeyen ve saf bitki karışımı olan Green Peel, uygulandığında kan dolaşımı hızlanır ve üst deride soyucu bir etki yaratır. Kan dolaşımındaki bu yoğunlaşma cilt metabolizmasını harekete geçirir. Bu sayede uygulandığı bölgede yeni hücre oluşumunu sağlar. Cildin kolajen üretimine de katkı sağladığı için cilt yapısında ve renginde ciddi bir iyileşme sağlar. Aynı zamanda ölü deri temizlenir ve yeni hücre oluşumu gerçekleşmiş olur. Böylece taze, canlı ve yeni bir cilt sağlanır.

Green Peel Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Green Peel cilt yüzeyine masaj yoluyla uygulanır. Uygulandıktan sonra ise ciltte hafif bir hassasiyet veya pembelik meydana gelir. Bu ilk gün gerçekleşir. Tekrarlayan günlerde ise cilt yavaşça soyulmaya başlar.Cilt soyulduktan sonra uzman tavsiyesiyle nemlendirici ve dengeleyici kremler kullanılır. Bakımın son aşamasında ise cilt problemlerden arınmış, daha sağlıklı, parlak ve duru bir görünüm kazanmış olur.

Green Peel Tedavisini Neden  Yaptırmalıyım?

Green Peel, ciltte yaşlanma, güneş izleri, ciltte geniş gözenekler, kırışık ve yaşlanmaya müsait ciltler, cilt rengi sorunları ve skar izleri gibi problemler yaşanıyorsa kesinlikle başvurulması gereken bir yöntemdir.

Sizi Arayalım?

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Merak Ettikleriniz

– Green Peel’in doğal bileşenlerine alerjisi olanlar, bakteriyel ve viral enfeksiyonlu kişiler, aşırı hassas cilt yapısına sahip olanlar ve gebelik ve emzirme dönemindekilere Green Peel uygulaması önerilmemektedir

– Kesinlikle. Akne problemi için birebir çözümdür. Aynı zamanda sivilce, cilt dengesini sağlama, skar izleri gibi tipik problemlere de iyi gelmektedir.

– Green Peel uygulandıktan yaklaşık 3 gün sonra cilt soyulmaya başlar ve etki süreci de bu şekilde başlamış olur.

– Akne, skar izi, sivilce gibi sorunların yanı sıra yaşlanmayla birlikte gelen kırışıklıklara da kesinlikle çözüm sunan bir uygulamadır.