Proje Açıklaması

Frozen Face (İğnesiz Mezoterapi) Nedir?

İğnesiz mezoterapi uygulaması olan Frozen Face, güzellik alanında son zamanların en çok kullanılan yöntemlerinden biridir. Ciltte oluşan tüm yaşlılık belirtilerini ortadan kaldıran Frozen Face, elektroporasyon yöntemi ile önceden hazırlanmış ve cilde iyi gelen solüsyonları cilde aktarır. İğnesiz bir mezoterapi yöntemi olduğu için hem cilde aktarım anlamında, hem de pratik anlamda en rahat uygulamalardan biridir. En önemli avantajlarından biri de iğneli mezoterapi uygulamalarındaki gibi tek tek gözeneklere etki etmekten ziyade bölgesel olarak etki sağlamasıdır.

Frozen Face (İğnesiz Mezoterapi) Faydaları  Nelerdir?

Frozen Face uygulaması, cilde birden fazla etki yaratır. En önemli etkilerinden birisi ciltteki tüm yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmasıdır. Aynı zamanda ciltteki lekelerin tedavisinde çok etkilidir. Uygulandıktan sonra cildin nemlenmesini ve nefes almasını sağlar. Bu sayede nem dengesine yardımcı olur ve ciltteki kuruluğu giderir. Cilde dolgu etkisi yaratarak canlı ve genç, parlak bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Frozen Face (İğnesiz Mezoterapi)  Uygulama Adımları

Frozen Face işleminin ilk adımında buz hissi veren cihaz başlığı ile kan dolaşımı yavaşlatılır. Bu sayede cilt üzerinde kanalların açık kalması sağlanır. Frozen Face uygulamasında kullanılan ürünlerin içerikleri son derece özgün ve etkilidir. Kan dolaşımının yavaşlatılmasıyla açılan mikro kanallardan bu ürünler aktarılır. Ürünlerin içeriğinde ise kırışıklık giderme, lekelerin rengini açma, cildi nemlendirme ve cildi eski hacmine geri getirme gibi etkiler vardır.

Frozen Face uygulamasının ikinci adımında ise radyo frekans enerjisi ile cilt sıkılaştırılır. Yani daha gergin ve sıkı bir cilt görünümü oluşturulur. Bu adım esnasında cihaz radyo frekans yoluyla ısı verirken aynı zamanda bu ısıyı dengeleyecek bir teknolojiyle kişinin hissiyatını en aza indirir.

Frozen Face (İğnesiz Mezoterapi) Tedavisini Neden  Yaptırmalıyım?

Frozen Face, genellikle cildinde yaşlanma belirtileri olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ancak bunun yanında cildinde en ufak bir problem olan veya hiç cilt problemi yaşamayan kişiler de Frozen Face’e başvurabilmektedir. Az sorunlu veya sorunsuz ciltler için de son derece olumlu sonuçlar alındığı için, yani çok kuvvetli bir cilt canlandırıcı olduğu için yaşlanmanın gecikmesini sağlıyor. Dolayısıyla cilt kusurlarının yanı sıra geç yaşlanmak isteyen herkesin başvurabileceği bir uygulamadır.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

  Merak Ettikleriniz

  – Uzmanların önerisine göre 4 seanslık bir Frozen Face uygulaması kesin çözüm getirmektedir.

  – Frozen Face, iğnesiz yapılan bir mezoterapi yöntemidir. Dolayısıyla kullanılan bileşenlerin vücuda aktarımı yeni nesil teknoloji ile gerçekleştiği için iğne ağrısı veya herhangi bir acı oluşmaz.

  – Özellikle hamile bireyler, diyabet veya kalp rahatsızlığı olan bireyler veya işlem yapılacak bölgede herhangi bir yara bulunan bireyler için sakıncalı bir uygulamadır. Bunun dışında ise herhangi bir kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin de doktoruna danışması gerekmektedir.

  – Frozen Face uygulamasında bir işlem 40 dakika civarı sürmektedir.

  – Ortalama alınan sonuçlar doğrultusunda Frozen Face, 4 seans sürmekte ve kesin sonuç bu süreçte alınmaktadır.