Proje Açıklaması

Forma Plus (RF Yüz Liftingi) Nedir?

Forma Plus, yaşlanma karşıtı teknolojik uygulamalar arasında yer alan, cildi gençleştirerek taze, yumuşak ve parlak bir görünüm yaratan radyofrekans teknolojisidir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ameliyat gerekmeden, herhangi bir yara izi olmaksızın yine sağlıklı yollarla cildi uyaran çözümler ortaya çıktı. Forma Plus ise cildi gençleştiren, gençleştirirken genç kalmasını da sağlayan bu teknolojik çözümlerden biri. Forma Plus, radyofrekans enerjisi ile kolajen liflerini uyararak uzun vadeli bir gençleşme yaratmaktadır.

Forma Plus (RF Yüz Liftingi) Faydaları  Nelerdir?

Forma Plus cildin derin katmanlarına inerek yaşlanma karşıtı etki sağlar. Radyo frekans enerjisi ile yepyeni kolajen üretimini tetikler ve cildin genel görünümüne etki etmesini sağlar. Kolajenin genel faydaları ne ise Forma Plus da bu etkilere vesile olmaktadır. Bu faydalar ise; cilt dokusunu düzeltme ve sıkılaştırma, dolaşım sistemini iyileştirme ve eklemleri destekleme, yaraların hızlı iyileşmesi, saçların gürleşmesi ve selülitlerde azalma olarak sıralanabilir.

Forma Plus (RF Yüz Liftingi)

Forma Plus ise cildi gençleştiren, gençleştirirken genç kalmasını da sağlayan bu teknolojik çözümlerden biri.

Forma Plus, yaşlanma karşıtı teknolojik uygulamalar

Forma Plus, radyofrekans enerjisi ile kolajen liflerini uyararak uzun vadeli bir gençleşme yaratmaktadır.

Forma Plus, yaşlanma karşıtı teknolojik uygulamalar

Forma Plus (RF Yüz Liftingi) Uygulama Adımları

Radyofrekans enerjisi ile derin doku ısıtılır ve bu sayede kolajen üretimi tetiklenir. Forma Plus işlemi esnasında herhangi bir ağrı ve sızı hissedilmez. Kısa vadede uygulanan bölgede gözle görülür bir toparlanma görünür ancak esas etki uzun vadede, yaşlanmanın gecikmesi ve cildin güzelleşmesiyle ortaya çıkar.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

  Merak Ettikleriniz

  -İlk seansın ardından sonuç alınabilir ancak seansları aksatmamak çok önemlidir.

  -Özünde anti-aging etkili bir uygulama olduğu için tam anlamıyla kırışıklıklara engel olmak için var olan bir uygulamadır.

  -Anti-aging etkisi olduğu için kırışıklık, sarkma, selülit gibi sorunların önüne geçer.

  -Ağrısız ve acısız bir işlemdir, herhangi bir yan etki belirtisi yoktur.

  – 6 aylık bir sürecin sonunda tamamen amaca ulaşılır.