Proje Açıklaması

EM Slim Nedir?

Sadece 30 dakikalık tedavi ile EM SLIM, kaslarınızın 20.000 kereden fazla çalıştırarak, yoğun bir egzersiz yapmanızı sağlar. Buna inaktif egzersiz denir, bu egzersiz kas gelişimi sağlayıp yağ yakımı yapar.

Klinik testler EM SLIM uygulaması ile vücudun kas kütlesini %18‘e kadar arttırırken, %21‘e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor. Enerji, derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametler ile, kasları harekete geçirerek yoğun bir biçimde çalıştırır.

EMSLIM uygulaması, siz uzanırken yoğun egzersiz yapıyormuşçasına vücudu çalıştırır.

2-3 gün aralıklarla uygulama yapılması tavsiye edilir. Uygulama sonrası iyileşme süreci yoktur.

Uygulama sonrası hemen günlük rutinlerine geri dönebilir, 4-6 seans haftalık program oluşturulabilir.

Genel sağlık problemi olmayan herkes uygulama yaptırabilir. Hayalinizdeki fit vücuda sahip olabilirsiniz.

1 Seansta 1 Haftalık Spor

Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.

Harekete Geç

Klinik testler EM SLIM uygulaması ile vücudun kas kütlesini %18‘e kadar arttırırken, %21‘e kadar yağ kaybettiğini gösteriyor.

Daha Fit Bir Vücuda Sahip Ol

HI-EMT Nedir?

Yüksek Yoğunluklu Elektromanyetik Terapi

HI-EMT estetik tıp alanında kullanılan teknolojidir. HI-EMT, manyetik alanın hastanın dokusu ile etkileşimi yoluyla kasların güçlendirilmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılan non-invaziv bir teknolojidir.

HI-EMT ile hedeflenen kas grubuna, hedef kas grubuna göre ayarlanmış stabil enerji, gönderilerek optimal sonuçlar elde edilir. Gözle görülür şekilde kas kütlesinde gelişim ve yağ oranında artış tespit edilir.

EM Slim Uygulama Sonuçları

EM Slim uzandığınız yerde kaslarınızı çalıştırır. Omuz ve kollarda, karın kaslarında, popo kaldırmada, arka ve ön bacakta uygulanabilir.

ÖnceÖnce
ÖnceÖnce
ÖnceÖnce

Sadece 30 Dakika

Enerji, derin kas dokusuna nüfuz eder, farklı vücut tipleri için önceden ayarlanmış parametler ile kasları harekete geçirerek yoğun bir biçimde çalıştırır. Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım