Proje Açıklaması

Biorezonans Nedir?

Bioronezans, vücudun maruz kaldığı birçok hastalığa karşı tedavi geliştiren bir sistemdir. Özetle hastalıklı dokulara yayılanın tam aksi yönde frekans yollayarak bu hastalıklara karşı savaşma yöntemine biorezonans tedavisi denir. Üstelik ağrısız, acısız ve yan etkisiz bir yöntemdir ve bu özelliğiyle son derece dikkat çekmektedir.

Devrim niteliğindeki bu teknolojinin kullanım alanı ise yalnızca viral veya bakteriyel hastalıklar değildir. Aynı zamanda cilt sorunları, incelme ve kilo verme sorunlarında da kullanılabilen bir tedavidir. Temel mantık zıt frekans göndermek olduğu için birçok alanda kullanılabilmektedir.

Biorezonans Uygulaması Neden  Yaptırmalıyım?

Biorezonans tedavisinin en önemli avantajlarından biri ağrısız ve acısız olmasıdır. İster herhangi bir hastalık için olsun, ister zayıflama veya kolajen üretimini artırma… Güzellik sektöründe de sıkça yayılan bu tedavi yöntemi en çok ilgi gören ve merak edilen tedavilerden biri durumunda.

Numaranızı BırakınSizi Arayalım

    Merak Ettikleriniz

    Yaş ve cinsiyet bağımsız olmak üzere herkese, hatta bebeklere, çocuklara ve hamilelere de uygulanabilir.

    Biorezonans, vücuttaki yaşlılığa yol açan unsurları ortadan kaldırmaya yönelik bir işlem rahatlıkla uygulanabileceği için cilt kırışıklığı sorununa cevap veren bir uygulamadır.

    Tedavi, yalnızca frekans yöntemi ile uygulandığı için herhangi bir yan etki gözlenmemektedir.