Cilt Gençleştirme

Cilt gençleştirme uygulaması, cilt dokusunu iyileştirmek ve sarkmayı azaltmak için yüz, boyun, eller veya vücutta en az 1 ile 3 seansta çarpıcı bir şekilde sorunları çözmek için radyofrekans ve LED ışığını kullanır.  Hasta konforu ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanan cilt gençleştirme uygulaması neredeyse ağrısızdır, her cilt tipi için güvenlidir ve iyileşme süresi yoktur.

Cilt gençleştirme, birçok yaygın cilt sorununu uygulama etmek için mükemmel bir seçenek olabilir:

İnce çizgiler ve kırışıklıklar

Deri çatlağı

Akne izleri

Boyun ve çene üzerinde hafif cilt sarkması

Tüm mikroneedling uygulamalerı gibi cilt gençleştirme, küçük iğnelerle cildinizde mikroskobik açıklıklar oluşturarak cildinizin doğal iyileşme sürecini tetikler. Cildiniz yeni kollajen ve elastin oluşturur ve bu mikro yaralanmalara cevap olarak hücre dönüşümünü arttırır. Cilt gençleştirme uygulamasını diğer işlemlerden farklı kılan 3 özellik şu şekildedir:

Radyofrekans ile gelişmiş cilt sıkılaştırma: Daha derin cilt katmanlarında kollajen üretimini arttırmak için radyofrekans enerjisi kullanılmaktadır. Cilt gençleştirme kollajen üretimini daha da arttırmak için iğnelerden kontrollü ısı ileterek daha sıkı bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

Neredeyse acısız: Diğer işlemler söz konusu olduğunda uygulama sırasında cilt rahatça yıpranabilir. Cilt gençleştirme uygulamasının 36 süper ince, yalıtımlı altın uçlu iğnesi, bir aplikatör yardımı ile uygulanır, böylece daha yumuşak bir uygulama sağlanır.

LED teknolojisi kızarıklığı yatıştırır ve kollajen üretimine ekstra bir destek verir: Cilt gençleştirme, LED ışık uygulaması ile iltihabı azaltır ve akneye neden olabilecek bakterileri etkisiz hale getirmeye yardımcı olur. Cilt gençleştirme uygulamasındaki kırmızı ve mavi LED dalga boyları, her uygulamadan sonra iyileşme süresinin hızlanmasına yardımcı olur.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂