OBAGI

Obagi Nu-Derm System

Leke, melazma gibi hiperpigmentasyon sorunlarını düzeltmeye ve ciltteki yaşlanma belirtilerini gidermeye yardım eden ürün grubudur.

 • Foaming Gel: Sabunsuz temizleyicidir. (Uzmana danışmadan uygulama yapmayınız.)
 • Toner: Cildin Ph ını dengeler uygundur (Uzmana danışmadan uygulama yapmayınız.)
 • Clear Fx: Cilt tonunu açar. %7 Arbutin ile formüle edilmiştir. (Uzmana danışmadan uygulama yapmayınız.)
 • Exfoderm® : Ölü cilt hücrelerini soyarak sertliği giderir. (İnce ve kuru cilt) %3 Fitik asit ile formüle edilmiştir (Uzmana danışmadan uygulama yapmayınız.)
 • Exfoderm Forte: Ölü cilt hücrelerini soyarak sertliği giderir. (Kalın ve yağlı cilt) AHA içerir. %6 Glikolik Asit ve %4 Laktik Asit (Uzmana danışmadan uygulama yapmayınız.)
WhatsApp Sipariş hattı
WhatsApp Sipariş hattı

Obagi-C Fx System

Tamamı C L-Askorbik Asit içeren erken evre leke ve yaşlanma belirtilerini düzeltmeye yardımcı ürün grubudur.

 • C-Cleansing Gel: C vitamini ile formüle edilmiş temizleyici jel. Ciltteki makyajı, fazla yağı ve kiri temizlerken cildi ferahlatır. L-Askorbik Asit içerir.
 • C-Clarifying Serum: İçeriğindeki %10 L-Askorbik Asit ve %4 Arbutin ile cildin sürekli parlak olmasını sağlar.
 • C-Exfoliating Day Lotion: Cildi nazikçe soyar ve cilt hücrelerinin yumuşamasını, daha eşit tona gelmesini hızlandırır. %7 Glikolik Asit, Askorbik Asit ve %2 Hyaluronik Asit içerir.
 • C-Therapy Night Cream: İçeriğindeki %7 Arbutin ile cildi aydınlatır, ağartır. Antioksidanlarla cildin parlamasını ve aydınlanmasını sağlar. Askorbik Asit içerir.

CLENZIderm M.D. System

Akne oluşumunu engellemek üzere formüle edilmiş Salisilik Asit içeren 2 üründen oluşan bir sistemdir.

 • Daily Care Foaming Cleanser: Kiri ve fazla yağı uzaklaştırarak cildi temizler ve canlandırır. %2 Salisilik asit içerir.
 • Pore Therapy: Gözenekleri ölü cilt hücrelerinden arındırarak tıkanmayı giderir. %2 Salisilik asit içerir.
WhatsApp Sipariş hattı
WhatsApp Sipariş hattı

SUZANOBAGIMD

İritasyon yaşamadan etkili sonuç isteyen kişiler için ideal olan SUZANOBAGIMD serisi ürünleri.

 • Foaming Cleanser: Zengin antioksidanlara sahip ürün cildi nazikçe ve derinlemesine temizler, arındırır, yağ birikimini, makyajı ve çevre kirliliğini ciltten temizler. Beyaz greyfurtun taze ve hafif kokusu ile ciltte tazelik ve temizlik hissi bırakır.
 • Balancing Toner: Fazla yağı ve kiri temizler, cildin pH dengesini nazikçe yenilemeye yardımcı olur. İçeriğindeki Cadı Fındığı ( Witch Hazel) porları ve yağ üretimini minimize eder. Cildin parlamasını önlemeye yardımcı olur. Antioksidanların güçlü kombinasyonu cildi arındırmaya ve çevre kirliliğine, stres faktörlerine karşı korumaya yardımcı olur. Beyaz greyfurtun taze ve hafif kokusu ile ciltte tazelik ve temizlik hissi bırakır.
 • Retivance: Cildin dokusunu düzeltirken, yaşlanmanın belirtilerini gözle görülür biçimde azaltır. Rozasea, akne ve cildin hassasiyetine bağlı kızarıklar ve inflamasyonun tedavisine yardımcı olur. %0,1 Retinaldehit ve %2 Regu-CEA içerir.

Obagi Professional-C Serums

Yaşlanma belirtilerini düzeltmeye destek olan saf C Vitamini ile formüle edilmiştir. Stabilitesi yüksek ve hızlı penetrasyon özelliğine sahiptir.

 • Professional C Serum %10: Kuru, hassas ve tepkili ciltler için antioksidan koruma sağlar. %10 L-Askorbik Asit içerir.
 • Professional C Serum %15: Normal ve karma ciltler için antioksidan koruma sağlar. %15 L-Askorbik Asit içerir.
 • Professional C Serum %20: Normal ve karma ciltler için antioksidan koruma sağlar. %20 L-Askorbik Asit içerir.
WhatsApp Sipariş hattı
WhatsApp Sipariş hattı

ELASTIderm Eye Cream

Göz altı torbalarının görünümünü azaltmaya, koyu halkaları gidermeye yardımcı serumdur. Hafif çizgi ve kırışıklıkların gözle görülür bir biçimde azalmasını sağlar. BlueBerry Meyve Özü, Bi-Mineral Kompleks, E vitamini ve Malonik Asit içerir.

Obagi Hydrate

Hızlı etkili, gözenekleri tıkamadan cildi uzun süreli nemlendiren doğal içerikli nemlendirici krem.

Anında ve uzun süreli nemlendirir. Hidromanil Matrix Molekülleri, Humektan ve Emolyanların kombinasyonudur. Komedona neden olmaz ve hipoalerjeniktir.

WhatsApp Sipariş hattı
WhatsApp Sipariş hattı

Sun Shield Matte Broad Spectrum SPF 50

Nu-Derm Sun Shield Matte SPF50, mat yapısıyla UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Komedon yapmaz, alerjiye yol açmaz, dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Şeffaf ve kokusuzdur.

Zinc Oxice %16.5 , Homosalate %10 ,Octisalate %5 içerir.