KOLAJEN

Kolajen Nedir?

Kolajen, vücutta tek başına en bol yapısal bileşen bulunduran proteindir. Vücudun formunu koruyan matrisi sağlar ve özellikle cildin sıkılığını, elastikiyetini ve yapısını korur. Yaşlandıkça kolajen üretimi yavaşlar, bu da ciltte dolgunluk kaybına ve kırışıklıklarda artışa neden olur.

WhatsApp Sipariş
Sipariş Formu

Collagen Lift Paris – Siyah Kutu

Collagen Lift Paris her sene büyük oranda kaybettiğimiz kolajeni geri kazandırarak yüzdeki kırışıkları azaltmaya yardımcı olur, selülit problemlerini gidermeye destek olur. Etkisi klinik olarak kanıtlamış içilebilir kolajen ile gençliğinize bir adım daha atın!

C Vitamini ve Ulvaline Deniz Yosunu desteği ile, şeker içermeyen içilebilir kolajen Collagen Lift Paris™  cildinizi baştan sona onarmayı hedefliyor, yaşlandıkça her yıl %1 oranla kaybettiği kolajeni cildinize geri kazandırmayı amaçlıyor. Collagen Lift Paris™, %50’ye kadar kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olup Kolajen, Akdeniz Yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

WhatsApp Sipariş
Sipariş Formu

Collagen Lift Paris – Red Carpet

Kolajen takviyesi kırışıklıkları yok ederken cilt kuruluğunuz ile Hyalüronik Asit savaşsın! İçilebilir kolajen ile kuru cildi nemlendirirken, Collagen Lift Paris™ Red Carpet cildin uzun süre nemli kalmasına da yardımcı olur.

Collagen Lift Paris™ Red Carpet, %50’ye kadar kırışıklıkları azalttığı ispatlanmış olup içilebilir kolajen, Hyaluronik Asit, Akdeniz yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

WhatsApp Sipariş
Sipariş Formu

Collagen Lift Paris – Vitality

Dünya’da ilk ve tek içilebilir 500 Mg Glutatyon Collagen Lift Paris™ Vitality içerdiği glutatyon ile vücut sistemlerinizi baştan sona onararak içeriden cildi gençleştirme sağlarken 5000 mg kolajen ile cildi bütünlemesine onarmaya yardımcı olacak.

Aldığımız her nefeste, yediğimiz her yemekte hatta içtiğimiz suda dahi bulunan düzensiz moleküller vücudumuzu yavaş yavaş yıpratır. Serbest Radikaller olarak adlandırılan bu düzensiz moleküller; halsizlikten uyku düzensizliğine, hızlı yaşlanmadan kansere kadar birçok problemin temel sebebini oluşturur. Bu azılı düşmanlar ile vücudumuz durmaksızın savaşır. Vücudumuzun bu savaştaki en büyük kozu ise antioksidanlar olacaktır.

WhatsApp Sipariş
Sipariş Formu

Collagen Lift Paris – Detox

Detoks yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Vücudu toksinlerden arındırmak, ödemlerden kurtulmak isteyenler için üretilen Collagen Lift Paris™ Detox; kilo vermeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı bir detoks kürüdür! Bir aylık detoks kürü ile siz de daha sağlıklı bir vücuda sahip olmaya destek olur.

Collagen Lift Paris™ Detox, bütünsel sağlık felsefesi ile vücudun en fazla metabolik ve toksik yükünü taşıyan sistemleri, organları hedef almıştır. Vücudu arındırır ve detoksifiye eder. Karaciğer, böbrek, bağırsak gibi organları temizler, vücudun fonksiyonel işlevlerini görmesini engelleyen toksinlerin ve atıkların vücuttan atılmasına doğrudan etki sağlar.

WhatsApp Sipariş
Sipariş Formu

Collagen Lift Paris – Luminous Gold

Cildinizde bütünsel bir onarım hedefleyen Collagen Lift Paris™ ile Altın Eğrelti Otu’nun faydalarını keşfedin! Güneş hasarı kaynaklı cilt lekelerini ve çeşitli cilt hastalıklarına iyileştirmeye yardımcıdır. 500 mg Altın Eğrelti Otu ve 5000 mg kolajen başta olmak üzere; glutatyon, hyalüronik asit, e vitamini, c vitamini ve akdeniz yosunu gibi bileşenleri içinde bulunduran mucize formül cildi bütünüyle onarmayı destekler.

Cilt kırışıklıklarımız ve cilt lekelerimizin en büyük kaynağı UV güneş ışınlarıdır. Yaz kış maruz kaldığımız bu güneş ışınlarından cildimizi korumak, cilt sağlığımız için oldukça önemlidir. Yaşlanma sürecini hızlandırmasından tutun kansere kadar birçok cilt probleminin temel sebebini olan bu güneş ışınlarından korunmanın ve sonrasında yarattığı etkilerden kurtulmanın yolunu açıklıyoruz: Collagen Lift Paris™ Luminous Gold! Eşsiz bileşenlerden oluşan forumülünde göze çarpan Altın Eğrelti Otu sayesinde, içilebilir güneş koruyucunuz ile tanışın! Üstelik bu altın formül kolajen ve vitamin takviyesi ile cilt hastalıklarının tedavisinde de destekçi nitelikte!

WhatsApp Sipariş
Sipariş Formu

Naturalift – Morina Balığı Kolajeni

Naturalift içeriğinde ki morina balığı kolajeni vücutta hızla artan kolajen eksikliğini yerine koymayı hedeflerken, vücudun kendi kolajen üretimini destekler, formülü destekleyen diğer bileşenleri ile aynı zamanda yüksek anti oksidan etkinlik gösterir, glikozlanma da denilen yaşlanmanın temel sebeplerinden olan glikozların proteinlere yapışmasını azaltmaya destekçi olur. Naturalift, sağlıklı ve güzel yaş almak için en ideal ve sinerjik kombinasyonu ile size kolajenden fazlasını sunar.

Morina balığı kolajeni cilt nemini artırır, elastikiyeti ve sıkılığını destekler, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalamasına yardımcı olur. İçeriğinde yoğun olarak bulunan ve kolajen sentezinin başlıca yapı taşlarından olan prolin ve glisin amino asitleri ile vücudun kendi kolajen üretimini teşvik eder. Eklemler, kas ve iskelet sistemi üzerinde olumlu etkileri vardır. Yüksek protein içeriğinden dolayı spor sonrası kullanım için de idealdir. Saç ve tırnakların sağlıklı görünümlerine tekrar kavuşmasını destekler.

Kolajen Sipariş Formu

Formu doldurarak sizinle WhatsApp üzerinden iletişim geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Ürününüzü Seçiniz (*)
Collagen Lift Paris - BlackCollagen Lift Paris - Red CarpetCollagen Lift Paris - VitalityCollagen Lift Paris - Luminous GoldCollagen Lift Paris - DetoxNaturalift - Morina Balığı Kolajeni

Sıkça Sorulan Sorular

Vücudumuzda en fazla bulunan kolajen Tip 1 kolajendir. Bu oran cildimizde %75 civarındayken kalan %25 tendonlarımıza ve korneamıza dağılmıştır. Antiage etkisi hedeflediğimiz Collagen Lift Paris™, Tip 1 kolajen içermektedir.

Bir kutu Collagen Lift Paris™ ’in içinde 28 ampül bulunuyor. İlk üç ay her gün kullanım öneriyoruz. Bir kutu bir kişinin bir aylık kolajen ihtiyacını karşılıyor.

Kırmızı kutumuz ekstra olarak Hyalüronik Asit içeriyor. Hyalüronik Asit ise kuru ciltlerin nem oranını yükseltmek için kullanılmaktadır. Vitality’deki Glutatyon ise, bağışıklık sisteminiz başta olmak üzere tüm vücut sistemlerini onarmak için formülümüze eklenmiştir. İçerdiği kolajen ve C vitamini miktarı olarak üç ürünümüz de aynıdır. Cilt yapınız kuru ise kırmızı kutuyu, cildinizin nem oranı yüksek ise siyah kutuyu, güçlü bir antioksidan ile bütünsel bir iyileşme etkisi yaşamak istiyorsanız Vitality’i tercih edebilirsiniz.

Günde bir ampul içmeniz yeterli olacaktır. Çünkü bir ampül Collagen Lift Paris™ günlük ihtiyaç olan 5 gram kolajeni içermektedir.

Deniz yosunu özü iyot içerir. Dolayısıyla Collagen Lift Paris™’i iyot alerjisi olan insanlar doktorlarına danışarak kullanmalıdır. İyot alerjisi olan insanlar için doktor kontrolü dışında kullanılması tavsiye edilmez.

Collagen Lift Paris™ kullanmanın rapor edilen bir yan etkisi yoktur. Collagen Lift Paris™ almaya ilişkin endişeleriniz varsa lütfen ürünü almadan önce doktorunuza danışın.

Klinik araştırmalarımızda elde edilen sonuçlara ulaşmak için günlük 5 g Verisol® dozu önerilir. Günde 14 tablet (bu gerekli olan 5g kuru ağırlık eşdeğeri) almayı gerektirmek yerine Collagen Lift Paris™, seyahat etmek için güvenli, tek doz bir ampul içinde paketlenmiş hoş bir tat verici sıvı olarak yaratılmıştır.

Collagen Lift Paris™’in canlandırıcı etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®’dir. Biyoaktif, hidrolize peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir. Bu, cildin derin dermis kolajen tabakası üzerinde hareket etmeye devam eden sindirim sistemi yoluyla vücuda çabucak emilmesini sağlar.

Kolajen cildin başlıca yapısal bileşenidir. Kolajen kaybı 25+ yaş civarında başlar ve her sene %1 oranında kaybedilir. Bu oran menopozdan sonra yılda %2 oranına kadar yükselir.

Collagen Lift Paris™ lezzetli, konforlu ve doğa dostu bir ürün. Ampül şeklinde olması sebebiyle hiçbir süreçte havayla temas etmediği için etkisinde ve aromasında kayıp yaşamıyor. Bu da ürünün her daim taze ve lezzetli olmasını sağlıyor. Konforlu; 5 günlük bir seyahate gittiğinizde bir tanesi bir parmak büyüklüğünde olan ampüllerden beş tane çantanıza atmanız yeterli. Doğa dostu; ürünümüz kesinlikle plastik değil. Doğa dostu geri dönüştürülebilir malzemeden üretildiği için çöpe attığımızda doğaya da zarar vermemiş oluyoruz.

Bir ampülü avcumuzun içine alıyoruz ve baş parmağımızla ucuna baskı yaparak kolayca kırıyoruz. Sonrasında bir bardak suya veya meyve suyuna karıştırıp afiyetle içiyoruz.

Ürün hamile ve emziren kadınlarda test edilmemiştir ve bu nedenle doktorlarına danışmak şartıyla doktor kontrolünde kullanmaları tavsiye edilir.

Kolajen 25 yaşımızdan sonra her geçen sene vücudun üretimini azalttığı bir proteindir. Çalışmalarımız en son alımdan 4 hafta sonra kırışıklıkların ve ince çizgilerin önemli ölçüde azaldığını göstermiştir. Bununla birlikte, yaşlanma ile birlikte kolajen üretimi yavaşladığından, Verisol®’in gençleştirici etkileri, düzenli olarak Collagen Lift Paris™ takviyesi ile muhafaza edilmelidir. Bırakıldığında vücudun ürettiği kolajen yetersiz kalacağından, yavaş yavaş cilt eski haline dönecektir.

Sabah kahvaltıdan 30 dakika önce veya geceleri yatmadan hemen önce aç karna alınmalıdır. Sabah çok hızlı kana karışma avantajı olduğu gibi uyku esnasında da emilimi kayıpsız sağlanabilir.

Kırmızı meyve aromalıdır. Lezzetli bir aromaya sahiptir.

Ürünümüz şeker içermemektedir. 1.000’den fazla kadın üzerinde yapılan klinik çalışmalar sırasında hiçbiri kilo almadı. Bir protein olan kolajenin, ürünü aldıktan sonra tok hissettirmesi gerekir. Ayrıca yosun özütü Ulvaline®, Fransa’da birçok detoks/kilo verme ürününde kullanılır.

Fransa’nın güneyinde hasat edilen yosun olan Ulva Mediterranea’yı, yalnızca cildin kolajen emmesine yardımcı olmak için değil aynı zamanda gerekli aminoasitler, kalsiyum, magnezyum ve çinko bakımından zengin olduğu için Collagen Lift Paris™’e ekledik. İçerisinde UV koruyucu pigmentler, karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller bulunduğu gibi serbest radikalleri hücrelerden söküp atan güçlü bir anti-oksidan etkisi de bulunmaktadır. C Vitamini ise kolajen üretimi için gereklidir, deri içerisinde kolajen üretimine yardımcı olmak için kolajen üretiminin yanı sıra günlük ihtiyacınızın da %60 ihtiyacını karşılayacak oranda C vitamini ekledik.

Test sonuçlarımıza göre cilt durumunda görünür değişimler ve kırışıklıklarda azalma 4 hafta (günlük kullanım) içerisinde gözle görülür hale gelmektedir.

Verisol® büyükbaş hayvanlardan elde edilen hayvansal bir kolajendir. Helal sertifikası vardır. Collagen Lift Paris™ vejetaryenler ve veganlar için uygun değildir.