Havalar ne zaman ısınmaya başlasa kendinize bu kez yaza fit gireceğinize söz veriyor fakat sonra tutmuyor musunuz? Uzun yürüyüşler, mesai sonrası yorgunluğuyla zar zor yaptığınız sporlar ve işe yarayamayan binbir diyet sonrası fit olma hayalinizden vaz mı geçiyorsunuz? Bu sene, bir öncekiler gibi olmak zorunda değil. Çünkü bu sene merkezimizde sunduğumuz soğuk lipoliz hizmetinden yalnızca birkaç seans yararlanarak hayallerinizdeki fit görünüme kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik seanslarınızı merkezimizin diyetisyeni Fulya Bozdemir’in size özel hazırlayacağı beslenme programlarıyla destekleyebilir, fit vücudunuza kavuşurken aynı zamanda sağlıklı bir hayata da adım atabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz olarak da bilinen ‘Cyrolipoyses’ vücutta inceltilmek istenen bölgelerdeki yağ dokularının soğutularak dondurulması uygulamasıdır; bu sayede yağ hücreleri kristalleştirilerek lenf dolaşımıyla vücuttan dışarı atılır. Özellikle bölgesel yağlanmadan şikâyetçi olanlar için ideal olmakla birlikte, üst ve alt karın bölgeleri, basenler, bel çevresi, sırt ve bacaklar gibi vücudun pek çok farklı bölgesinde incelme için kullanılabilmektedir. Uygulama soğuk lipoliz teknolojisi için özel olarak geliştirilmiş CoolShape 360 cihazı ile yaklaşık 60 dakikada gerçekleştirilmektedir. Uygulama sonrası iki üç günde ortadan kalkacak hafif morarma ve hassasiyet dışında herhangi bir yan etki görülmez, yağ dokuları dışında kan, sinir ve kas dokuları gibi diğer dokular ise kesinlikle zarar görmez. Soğuk lipoliz uygulamasında en iyi sonuçlar seanstan iki ila dört ay sonrasında alınır, ancak sonuçlar kesinlikle kalıcıdır. Tek seans sonrası işlem uygulanan bölgelerde 2-4cm’e kadar incelme görülebilir, üstelik bu sürede bir beslenme programı izleniyorsa seansın etkisi de arttırılmış olur. Seanslar arasında 1 ay beklenmesi gerekmektedir. Sonrasında herhangi bir iyileşme süresi bulundurmayan, son derece hızlı ve acısız soğuk lipoliz uygulaması 18 yaşından büyük, her cinsiyet, vücut tipi ve ağırlığına ait kişilere uygulanabilmektedir.

Eğer siz de yaza hayallerinizdeki fit görünümle girmek ve bu görünümünüzü korumak istiyorsanız merkezimizleiletişime geçerek hem soğuk lipoliz hem de diyetisyen hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

 

Ahu KARADUMAN