Bölgesel incelme Uygulaması Sonrası Daha İyi Sonuçlar İçin Yapılabilecekler

Bölgesel incelme yağ dondurma işlemi olarak da bilinmektedir ve bölgesel yağlanmaya neden olan yağ hücrelerinin dondurulması ile gerçekleştirilen uygulama biçimidir.  FDA onaylı olan bölgesel incelme uygulamasinin hiçbir yan etkisi yoktur ve cerrahi olmayan bir ilkem olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Yağın donması vücutta herhangi bir zarara yol açmadan kolayca yapılabilir. Bölgesel incelme vücuttaki yağı azaltmak için mükemmel bir yol olsa da, uygulamaden daha iyi sonuçlar elde etmek için birkaç şey yapabilirsiniz. Bölgesel incelme uygulamasine başlamadan önce, yağ azaltma sonuçlarını arttıran bazı adımları takip edebilirsiniz.

Bölgesel incelme İşleminden Sonra Sağlıklı Beslenme ve Egzersiz

Bölgesel incelme uygulamasinden sonra, yağlanmanın yeniden tekrarlanmaması için sağlıklı ve düşük kalorili bir beslenme alışkanlığını benimsemek önemlidir. Bölgesel incelme sonuçları, ancak sağlıklı beslenme alışkanlıklarını sürdürdüğünüzde uzun sürecektir.

Atık ürünleri ve vücudunuzdaki zehirli birikintileri temizlemek için, bölgesel incelme uygulamasi sonrası bol bol su içmelisiniz. Bol su tüketimi ölü olan yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını da kolaylaştıracaktır.

Bölgesel incelme uygulamasi ile istenmeyen yağları vücudunuzdan attıktan sonra, gelecekte yağ birikimini önlemek için egzersiz gereklidir. Düzenli olarak egzersiz yapmalısınız, böylece fazla yağ geri gelmez.

Bölgesel incelme işleminin etkisinin arttırılması için yukarıda bahsettiğimiz önerilere uymak çok önemlidir. Böylelikle vücudunuz istediğiniz gibi şekillenecek ve yeniden bir bölgesel yağlanma sorunu yaşamayacaksınız. Diğer yanan bölgesel incelme uygulamasinin gerçekten işe yarayıp yaramadığını da merak ediyor olabilirsiniz. Radyo frekans ve yağları eritmeyi vaat eden düşük seviyeli lazer uygulamalerinin aksine, bölgesel incelme işlemi yağ hücrelerini dondurur ve sonra onları öldürür. Bu nedenle de diğer uygulamalerden çok daha etkilidir ve kalıcı sonuçlar sunar.