Ameliyatsız Yüz Gençleştirme

AMELİYATSIZ CİLT GENÇLEŞTİRME uygulaması cildin derin katmanlarında yeni kollajen oluşumunu teşvik etmek, daha sıkı bir görünüm sağlamak için odaklanmış ultrason enerjisi kullanır. Aynı zamanda bu uygulama fokuslu ultrason olarak da bilinmektedir.
Ciltte gevşeklik sorunlarına neden olan yüz, boyun veya vücuttaki herhangi bir bölgeye hitap eder ve bu oldukça etkili uygulama yüz, boyun, kollar, uyluklar, kalçalar, karın ve göğüs bölgelerine uygulanabilir.
AMELİYATSIZ CİLT GENÇLEŞTİRME, ultrasonik enerjiyi ısı ile birlikte kullanarak çalışır. Ultrasonik enerji ve ısı, cildin yüzeyini atlayarak, hedeflenen enerjiyi özellikle derinin derin, yapısal dokularına ve kaslarına iletir. Yeni lifler yenilenmeye başladığında, bu, dokuların içten dışa doğru sıkılaştırıcı bir etkisi ile sonuçlanan kollajen üretimini arttırır.
Yüz için AMELİYATSIZ CİLT GENÇLEŞTİRME uygulaması cerrahi olmayan bir yüz germe olarak çalışır. Cildi sıkılaştırır, kırışıklıkları giderir ve gözenekleri küçültür. AMELİYATSIZ CİLT GENÇLEŞTİRME genel cilt tonunu, parlaklığı ve elastikiyeti geliştirir.
AMELİYATSIZ CİLT GENÇLEŞTİRME Uygulamasının Yararları
Güvenlidir ve cerrahi değildir.
İnatçı yağları uygulama etmek ve ortadan kaldırmak için yüksek yoğunluklu odaklı ultrason kullanan devrim niteliğinde bir uygulamadır.
İdeal kilosuna yakın kişiler için mükemmeldir. Uygulama diyet ve egzersizin işe yaramayacağı bölgeler için yardımcı olur.
Tek bir uygulamada ele almak istediğiniz alanın büyüklüğüne veya küçüğüne göre şaşırtıcı sonuçlar vermek için özel olarak tasarlanmış bir teknolojidir.
Radyo frekansı ve lazer gibi diğer yağ azaltma teknolojilerinde, enerji deri yüzeyinde çok fazla emilir veya dağılır, deri altı yağ dokusuna nüfuzu sınırlar ve geçici sonuçlar verir. Ultrason enerjisi, cilt katmanlarına ve hedeflenen yağ dokusuna, cilde veya çevresindeki dokulara zarar vermeden kullanılabilir. Diğer ultrason vücut şekillendirme teknolojileri çoğu zaman birden fazla uygulama gerektirebilen ve öngörülemeyen sonuçlara yol açabilecek düşük yoğunluklu, düşük frekanslı veya odaklanmamış enerji kullanır. AMELİYATSIZ CİLT GENÇLEŞTİRME sistemi, hedeflenen yağları yok etmek için bir saatlik uygulamadan sonra düzgün, öngörülebilir sonuçlar sunmak amacıyla yüksek yoğunluklu odaklı ultrason enerjisi kullanır.

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂