Cilt gençleştirme (Vivace) Uygulamasini Tercih Etmeniz İçin 4 Neden

Ciltteki problemlerin giderilmesi için kullanılabilecek birçok yöntem bulunmaktadır. Cilt gençleştirme uygulamasi de bunlardan biridir ve radyo frekans enerjisinden yararlanmaktadır. Vivace olarak da adlandırılan cilt gençleştirme işlemine Fraksiyonel RF adı da verilir.

Vivace, son nesil radyofrekans (RF) enerjisini kullanan cerrahi olmayan bir işlemdir.  FDA onaylı bir uygulama yöntemi olan cilt gençleştirme ile ince çizgiler, yara izleri, çatlaklar ve diğer lekeler hızlı ve etkili bir şekilde azaltılabilmektedir. Ayrıca ciltteki sarkma oranını azaltarak sıkılaşmasını sağlamakta ve cildin daha genç görünmesini sağlamaktadır. Cilt gençleştirme uygulamasini neden tercih etmeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. O halde size sunacağımız nedenler için okumaya devam edin:

Sonuçlar Hızlı Bir Şekilde Görülür

Vivace uygulamasine özgü üç faktör, diğer seçeneklerinden daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. İlk olarak, entegre RF enerjisi kollajen üretimini ve cilt sıkılaşmasını hızlandırır. İkincisi, LED ışığı iltihabı yatıştırır ve iyileşme süresini hızlandırır. Üçüncüsü, altın uçlu iğneler, ciltte uygulama sırasında uygulanan besin serumları için ekstra alıcı görünmez mikro kanallar yaratırlar.

Sadece 3 Uygulamada Optimal Sonuç Alınır

Çoğu hasta, tek bir uygulama seansından sonra, daha yumuşak ve daha genç görünen bir cildin yanı sıra cilt tonunda ve dokusundaki gelişmeleri fark eder. Bu, sadece üç seanstan sonra en iyi sonuçları alabileceğiniz anlamına gelir

Uygulama Neredeyse Ağrısızdır

Vivace, cilde düzgün ve eşit bir şekilde giren ince, yalıtılmış, altın uçlu iğneler kullanır. Uygulamaden yaklaşık 30 dakika önce uygulanan bir uyuşturucu krem herhangi bir acı hissetmenizi engellemektedir. Ayrıca cildin serinletilmesine ve kızarıklığın en aza indirilmesine yardımcı olmak için uygulamaden hemen sonra rahatlatıcı bir maske uygulanmaktadır.

Çatlaklar, Akne İzleri ve Büyük Gözeneklerden Kurtulmak Mümkün

Eğer çatlaklarınız varsa, onlar için etkili bir uygulama bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur. Cilt gençleştirme uygulamasi cildin dokusunu güçlendirmeye ve geliştirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda akne izleri ve büyük gözenekler gibi diğer cilt kusurlarını da uygulama ederek daha pürüzsüz, daha düzgün bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.