Beslenme Danışmanlığı

Zayıflamaya Dair Herşey

|Beslenme Danışmanlığı
Beslenme Danışmanlığı

Zayıflamaya Dair Herşey

Kilo Verme

Ne yesem kilo alıyorum , hiçbir şey yememe rağmen kilo veremiyorum , her türlü yöntemi denedim yine de kilo veremiyorum diyorsanız gelin size özel sağlıklı beslenme programlarıyla zayıflamanıza yardımcı olalım. Herkesin farklı gen yapısı, farklı vücut yapısı ve metabolizması vardır bu sebeple beslenme kişiye özel olmalıdır

 

Sağlıklı Beslenme (Koruma)

Kilo konusunda en zor dönemdir kendileri. Istediğiniz kilolara inmek için haftalar, aylar belki de yıllar geçer. Gel gelelim ki istenilen kiloda kalmak pekte mümkün olmaz. “Nasıl olsa diyetim bitti, artık istediğim kilodayım, herşeyi yiyebilirim.” düşüncesiyle tartıdaki sayı zamanla artmaya başlar. Işte bu evre de gelin kilonuzu nasıl koruyabiliriz, bunu bir yaşam şekli haline nasıl getirebiliriz birlikte öğrenelim.

Kilo Alma

Sanmayın ki sadece zayıflatıyoruz. Kilo almakta zorluk çeken bireylerde gerekli kan taramaları istenerek kişiye gore hazırlanan beslenme programında kalori alımı arttırılarak kilo alımını sağlıyoruz. Sağlıksız öğinlerle değil, sağlıklı ve besleyici öğünlerle kilo almanız için size yardımcı oluyoruz.

Hamilelikte Beslenme

En güzel 9 ay… Bu süreçte bebeğinizin hem mental hem de fiziksel olarak sağlıklı olması siz anne babaların elinde. Bu 9 ayda vereceğiniz her yanlış besin; gelişimini , ileride yaşayacağı sağlık problemlerini olumsuz etkileyecektir. Belki de sağlıklı beslenmenin en özel ve kutsal olması gereken bu dönem mutlaka bir uzmandan yardım alınız.

SDM Diyeti

Vücudumuz ilk enerji kaynağı olarak karbonhidratları daha sonra yağları kullanır. Ketojenik diyette ise vücut için gerekli minimum karbonhidrat ve yağ ile yeterli ve sağlıklı miktarda protein alımı sonucu vücudu yağ yakma mekanizmasına sokan bilimsel bir diyettir. Yani vücut çok az miktarda karbonhidratı enerji olarak kullandıktan sonra yağları enerji kaynağı görerek hızlı, kalıcı ve bölgesel yağ kaybını gelin birlikte elde edelim.

2 şekilde uygulayabiliyoruz… Klasik SDM diyeti ve Karışık SDM diyeti. Gelin yağ kas oranınıza gore uygun SDM Diyetini oluşturalım. Ürünlerinizle birlikte zayıflamanın inanılmaz hafifliğini tadın.

Söylemeden geçmeyelim SDM diyetini yalnızca diyetisyen eşliğinde uygulayabiliyoruz.

Dyt. Fulya Bozdemir

Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için, aşağıya numaranızı bırakmanız yeterli 🙂